12.08.2021, 21:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 1.92 3.38 4.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:54:41)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 8:0. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:13.
Je konec! Partizan Bělehrad zvítězil nad Soči 3:2 po penaltách, které skončily 4:2 a postupuje do 4. předkola Evropské konferenční ligy! Ve 33. minutě hosté překvapili poprvé, když se prosadil Těrechov a poslal tak Soči do vedení. V 54. minutě sice srovnal Jojič, ale v 76. minutě přišel druhý šok, neboť hosté šli opět do vedení po brance Těrechova. V 90. minutě ale Partizan nakonec dokázal srovnat, když se trefil Scekič. Šlo se do prodloužení, kdy byl ruský celek blízko branky, která ale nepadla a nakonec přišly na řadu penalty, ve kterých domácí proměnily všechny čtyři, zatímco soupeř ze čtyř jen polovinu.