1:0

konec (0:0)

12.08.2021, 20:30 • Inver Park • 3. předkolo • David Suchý

Tipsport: 5.6 3.9 1.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Odvetné utkání nakonec končí vítězstvím Larne 1:0, což ale Ferreiře stačí k postupu do čtvrtého předkola. V úvodu druhého poločasu měl portugalský celek největší šanci zápasu, při které pouze trefil brankovou konstrukci. Larne se moc do vyložených šancí nedostávalo, nakonec přeci jenom v závěru zápasu zabralo a výsledkem byla vítězná branka, která ovšem na postup nemohla stačit.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 9:1. Fauly: 9:13. (22:19:40)

90+3

90+2

Ferreira se v závěru zápasu drží s míčem na opačné polovině, kde se jí nyní povedlo vybojovat autové vhazování.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Žlutou kartu dostává Balmer (Larne FC).

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě přesto budeme muset počítat s nastaveným časem.

87

Žlutou kartu dostává Bolger (Larne FC).

87

Ferreira by si i tak postup do čtvrtého předkola měla pohlídat. Aktuálně domácí celek bude muset vstřelit ještě tři branky.

85

Ferreira tak s rozehrávkou standardní situace moc nepospíchala, přesto na jistotu raději rozehrála nakrátko po zemi.

85

Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Herron, přichází Lynch.

84

Hughes šel do souboje s protihráčem poměrně dost agresivně a po faulu na zemi skončil hostující De Jesus Silva.

83

83. Mark RANDALL - 1:0

83

Larne FC právě vstřelilo branku!
Domácí celek se nakonec dostává do vedení! Po odkopu na opačnou stranu se zničehonic do úniku po levém křídle dostal MARK RANDALL, který měl na zakončení dost času. Jeho rána pravou nohou nakonec směřovala k zadní tyči.

81

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka, na první branku stále marně čekáme a dost možná se jí ani nedočkáme.

80

A zničehonic měl zajímavou šanci domácí Randall, který ovšem rovněž nastřelil pouze brankovou konstrukci.

79

Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Hale, přichází Lusty.

78

A nyní se do rozehrávky zapojil také hostující brankář Ferreira, který v tomto případě odehrál míč daleko na druhou stranu.

77

Herron si nabíhal za soupeřovu obranu, kde byl příliš brzo a také on se nacházel v jednoznačném ofsajdu.

75

V posledních minutách se poměrně často přerušuje. Nyní standardní situaci mohl rozehrávat domácí záložník Ferguson.

74

Larne FC se jednoduchým způsobem s míčem dostalo na druhou stranu, kde ovšem poměrně rychle narazilo.

73

Žlutou kartu dostává Silva (FC Paços Ferreira).

72

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Portugalská Ferreira kráčí za postupem do čtvrtého předkola.

71

Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Hélder, přichází Da Silva.
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Pedro, přichází Souza.

70

Žlutou kartu dostává Jarvis (Larne FC).

69

Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází De Jesus, přichází Delgado.

68

Náběh za soupeřovu obranu si nyní nedokázal pohlídat ani domácí Herron, který se rovněž nacházel v ofsajdovém postavení.

67

Randall si vzal na starost také tuto rozehrávku rohového kopu. Po jeho centru ovšem hlavou mířil daleko vedle branky Scott.

66

Larne si vybojovalo další rohový kop.

65

A aby toho nebylo málo, tak si náběh za obranu nedokázal pohlídat ani Cosgrove, který se rovněž nacházel v jasném ofsajdu.

64

V posledních minutách se nehraje zrovna moc souvisle, v ofsajdovém postavení se nyní nacházel hostující Sousa Silva.

63

Střídání v týmu Larne FC: ze hřiště odchází Mitchell, přichází Scott.

62

Je za námi zhruba hodina hry, jenomže na první branku tohoto zápasu stále marně čekáme. Také druhý poločas je dost otevřený.

61

Žlutou kartu dostává Mitchell (Larne FC).

60

Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Djalo, přichází Santos.
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Pires.

59

K oné rozehrávce se nakonec postavil Randall. Po krátké kombinaci se ovšem v jednoznačném ofsajdu nacházel Herron.

58

Rohový kop pro domácí celek.

57

Nyní jsme sledovali další nedovolený zákrok a zajímavou standardní situaci nakonec bude rozehrávat hostující Bastos.

56

Hostující Sousa si seběhl za pokutové území, kde to měl na pravou nohu, jenomže své zakončení poslal znovu vedle branky.

55

Poprvé ve druhém dějství si práci s míčem vyzkoušel také hostující brankář Ferreira, kterému se povedlo rozehrát nakrátko.

54

Domácí Cosgrove přenášel hru křížem na levou stranu hrací plochy, kde se ovšem nacházel jeden z pozorných protihráčů.

53

Ferguson se nyní postaral o vysoký odkop na polovinu soupeře, kde se mu ale nepovedlo najít nikoho ze spoluhráčů.

52

Tentýž hráč se ihned poté dostal k dorážce, se kterou si domácí brankář Ferguson dokázal poradit a na první branku stále čekáme.

51

Málem to bylo o jednu branku! Hostující De Jesus se dostal do zajímavé šance, jenomže trefil pouze brankovou konstrukci.

50

Hostující celek posléze postupoval po levém křídle, jenomže se daleko nedostal a místo toho bude vhazovat Larne.

49

Paços Ferreira tak rozehrávala volný kop z hlouby hrací plochy. Nakonec jsme sledovali konstruktivní rozehrávku nakrátko.

48

Hned v úvodu druhého poločasu došlo k nedovolenému zákroku, po kterém na zemi skončil domácí Herron.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesla ani jednu branku. Sledovali jsme poměrně opatrnou podívanou, jenž za celou dobu nepřinesla ani jednu vyloženou šanci. Směrem dopředu ovšem byla aktivnější Ferreira, které se nedařilo překonat domácí obranu, jenž dnes působí velice zodpovědně.

45+1

43

V pokutovém území čekal na padající předmět domácí Hale, jenomže nejvýše do vzduchu se nakonec dostal pozorně hrající Flávio.

41

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.

39

Žlutou kartu dostává Randall (Larne FC).

38

Zdravotní problémy má jeden z hostujících hráčů, chvíli se tak hrát nebude. Na první vynucenou změnu to ale nevypadá.

37

Larne rozehrálo standardku cvičeným signálem, nakonec brankář Ferreira dokázal vyboxovat volný míč ven z pokutového území.

35

Žlutou kartu dostává Djalo (FC Paços Ferreira).

34

Domácí celek v krátkém časovém sledu zahrával ještě jeden rohový kop, jenomže centr se snesl pouze na kopačku Antunese.

33

Larne si nyní vybojovalo rohový kop.

32

Padající míč pouze proletěl do moci domácího brankáře Fergusona, kterému se povedlo výhozem rozehrát naprosto rychle.

31

Je za námi třetina hry. Portugalský celek začíná v tomto utkání dominovat, domácí celek naopak brání naprosto ukázkově.

29

Další osobní souboj, po kterém po pravém křídle postupoval vpřed Silva, po jehož nahrávce narazil do protihráče Joao Pedro.

28

Ze Uilton marně reklamoval nedovolený zákrok, sudí byl opačného názoru a místo standardky je tu další autové vhazování.

27

Ferreira si dával s odkopem od své branky poměrně dost načas. Ve vzdušném souboji se navíc prosadil pouze Watson.

26

Žlutou kartu dostává Ze Uilton (FC Paços Ferreira).

25

Po útočném faulu rozehrával z místa přestupku domácí brankář Ferguson, jehož vysoký nákop dokázal dopředu prodloužit Balmer.

24

Paços Ferreira tak znovu mohla vhazovat z pravé strany. Silvova vzdušná nabídka ovšem putovala mimo dosah volného Castra.

23

Hughes si počínal nekompromisně, míč se mu ze své poloviny hrací plochy povedlo dostat pouze ven z vymezeného prostoru.

22

Máme za sebou také dvacetiminutovku hry, která nám stále první branku nepřinesla. Častěji na míči je ovšem Paços Ferreira.

21

Na hranici svého pokutového území obětavě zasahoval domácí Watson, kterému se povedlo odehrát míč k postranní lajně.

20

Žlutou kartu dostává Cosgrove (Larne FC).

19

Domácí brankář Ferguson rovněž zkoušel odkopávat na druhou stranu, tam na dlouhou nohu dokázal zakročit Antuňes.

18

Ferreira si tak první zákrok nepřipsal, místo toho rozehrával od své branky, přičemž se znovu jednalo o dalekonosný odkop.

17

Larne zahrávalo standardní situaci, kterou Randall kroutil směrem do malého vápna, kde nakonec vedle branky prodlužoval Hale.

16

Do pokutového území Larne se nyní snesla další centrovaná nabídka, kterou si tentokráte našel pohotový obránce Hughes.

15

Paços Ferreira měla k dispozici úvodní rohový kop. K němu se nakonec postavil Djalo, jehož nabídku zkrotil pozorný Watson.

14

V roli posledního obránce nyní musel zasahovat domácí Bolger, kterému se povedlo odehrát míč před napadajícím Pedrem.

13

V osobním souboji se lépe prezentoval hostující Ibrahim, který nejprve odtlačil protihráče a posléze se mu povedlo rozehrát do strany.

12

Pedro se musel popasovat s těžkou nahrávkou, načež v tandemu hledal kolegu Castra, před kterého se dostal Hughes.

11

Je za námi úvodní desetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku. Zatím jsou to spíše náznaky šancí.

9

Paços Ferreira se s míčem dostal k hranici opačného pokutového území, kde středopolař Ibrahim ještě zkoušel přenést hru do křídla.

8

Silva se posléze ujal autového vhazování z pravé strany, po dlouhém váhání se mu nakonec povedlo najít Pedra.

7

Ferreira si připsal snadnou práci, povedlo se mu schovat padající míč do svých rukavic, načež rozehrál odkopem na druhou stranu.

6

Mezi hostující obránce se poté dostával Hale, který se dral do zakončení, avšak na poslední chvíli mu pod nohy přijel protihráč a dle sudího si počínal čistě.

5

Na opačné straně se daleko s míčem nedostal domácí Randall, od kterého šel balón do zámezí a vhazovat bude moci Bastos.

4

Následně si poprvé práci s míčem vyzkoušel také brankář Ferreira, kterému se povedlo přenést hru na opačnou stranu.

3

Hned v úvodu tohoto zápasu si autové vhazování dokázal vybojovat hostující Bastos, který se o něj postaral z levé strany.

2

Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zleva doprava.

1

Larne FC: Ferguson – Balmer, Watson, Bolger, Hughes (C) – Cosgrove, Mitchell, Herron, Jarvis – Randall, Hale
Náhradníci: Argyrides – Lusty, Lynch, McDaid, Robinson, Scott

FC Paços Ferreira: Ferreira – Silva, Flávio, Costa (C), Bastos – Antuňes, Ibrahim – Castro, Djalo, Ze Uilton – Pedro
Náhradníci: Oliveira, Jeimes – Antunes, Delgado, Denilson, Fonseca, Lima, Lucas, Luiz, Pires, Santos, Tanque.
FC Paços Ferreira

Velmi úspěšný ročník Ferreiry v minulém ročníku nejvyšší portugalské soutěže v podobě pátého místa znamenal jediné, fotbalisté ze severu země si zahrají v letošním ročníku předkolo Evropské konferenční ligy.
Proti soupeři ze Severního Irska jsou hráči z tradiční fotbalové země jasnými favority a 4. předkolo by je nemělo minout. Larne ale již ve 2. předkola dokázalo zaskočit favorita z Dánská, Ferreira ovšem první vzájemný zápas zvládla mnohem lépe a má tak nakročeno do čtvrtého předkola EKL.
Larne FC

Sympatický severoirský tým severně od Belfastu započal svoji pouť Evropskou konfederační ligu již v prvním předkole, odkud se postupně prokousal přes welšský Bala Town a dánský Aarhus. Zejména postup přes dánský celek se zařadil mezi velmi překvapivé. Larne má tak příležitost prodloužit svoji evropskou pohádku. Již 3. předkolo je pro tento celek nesmírným úspěchem, nicméně z prvního zápasu bude muset dohánět hned čtyřbrankové manko a s tímto naplněním se moc nepočít.
Evropská konferenční liga nabízí odvetné zápasy třetího předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi Larne FC a FC Paços Ferreira.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.