Olympijské hry - muži

Jižní Korea – Honduras

6:0

konec (3:0)

28.07.2021, 10:30 • International Stadium Jokohama • Skupina B • Johan Čáp (@CAPJohanCZ), Adam Dořák

Tipsport: 1.74 3.69 5.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:12. (12:28:38)
Jižní Korea zvládla poslední zápas ve skupině na jedničku a přesvědčivým výkonem porazila Honduras. Ten ve druhém poločase nepředvedl vůbec nic, zatímco Korea vstřelila další tři branky. Z šesti branek byly nakonec tři z penalty, což svědčí o tom, že Honduras musel bránit na hranici faulů. Ve druhém poločase už nebylo k vidění moc šancí ze strany Jižní Koreje, ale když už nějakou akci vymyslela, tak skončila brankou.

90+3

90+1

Nyní do své kombinace zapojuje i svého brankáře a už ani Korea nepodniká žádný útok.

90

Korea se pohybuje na půlící čáře a čeká na závěrečný hvizd. A ještě bude muset vydržet v koncentraci tři minuty, o tolik byl nastaven čas.

88

Jeden z posledních pokusů o útok, Hondurasu moc nevyšel.

87

Naopak Honduras skončí v tabulce poslední a to i vinou špatného skóre, které jim hlavně uštědřil jejich dnešní soupeř.

86

V dané skupině hraje Rumunsko s Novým Zélandem v závěru 0:0. To znamená, že Korea postupuje ze skupiny z prvního místa a do play off ji nejspíše doprovodí Nový Zéland.

85

Již 23 střel bylo vysláno na branku Hondurasu a Alex Güity si dnes rozhodně musel zachytat!

84

Další pěkná přihrávka na střed vápna, odkud se dobře střílí branky. Ovšem nyní byl u míče nejdříve hráč Hondurasu, který odpálil míč do vzduchu.

83

Utkání se bude již jen dohrávat a uvidíme, zda se Korea ještě dostane k nějaké další gólové radosti.

82

82. Lee KANG-IN - 6:0

82

Jižní Korea právě vstřelila branku!
A nyní už je rozhodnuto definitivně. Autorem branky je LEE KANG-IN, který se nerozpakoval, zastavil si míč a přesně zamířil. K této brance taky přispěl dobrý odraz od bránícího hráče Hondurasu. Míč zapadl přesně k pravé tyčce. Asistence: Kim Dong-hyun.

80

Deset minut hry nám zbývá dokonce základní hrací doby a s největší pravděpodobností je rozhodnuto.

79

Na druhé straně Korea zahrávala svůj další roh, po kterém drží míč a kombinuje.

78

Po hodně dlouhé době se Hondurasu podařilo dostat hru na druhou stranu a taky odcentrovat míč z pravé strany. Před brankou se k pohodlné hlavičce dostal jeden z hráčů, ale jeho hlavičce scházela potřebná razance.

76

Honduras odkopl míč jen k půlící čáře, kde jej přenechává svému soupeři. Na Hondurasu je zřejmé, že jejich ambice uspět v dnešním zápase jsou rovny nule.

75

Po nepřesném pasu skončil míč mimo hřiště a brankář prohrávajícího týmu se zhostí odkopu od své branky. Hra je ve druhém poločase o něco klidnější, neboť Korea má dostatečný náskok.

6:0

konec (3:0)

Branky: 12. Hwang Ui-jo (pen.), 19. Won Du-jae (pen.), 45+5. Hwang Ui-jo, 52. Hwang Ui-jo (pen.), 64. Kim Jin-ya (Seol Young-woo), 82. Lee Kang-in (Kim Dong-hyun)

Karty:   65. Lee Kang-in (KOR) – 17. Carlos Meléndez (HON), 26. Núñez (HON), 51. Cristopher Meléndez (HON)   39. Carlos Meléndez (HON)

Jižní Korea: Song Bum-keun – Seol Young-woo, Jeong Tae-wook (C), Jisu, Kang Yoon-sung – Won Du-jae (73. Kim Dong-hyun) – Lee Dong-jun (46. Um Won-sang), Kim Jin-kyu, Kwon Čang-hoon (73. Lee Dong-gyeong), Kim Jin-ya – Hwang Ui-jo (57. Kim Jae-woo).
Náhradníci: Ahn Joon-soo – Lee You-hyeon, Kim Jae-woo, Lee Kang-in, Lee Dong-gyeong, Kim Dong-hyun, Um Won-sang.

Honduras: Güity – Oliva, Maldonado (C), Carlos Meléndez, Decas – Rodríguez (70. J. Álvarez), C. Pineda (46. Rivas), Núñez – Reyes, D. Martínez (46. Moya), Palma (43. Cristopher Meléndez).
Náhradníci: Perreló – Cristopher Meléndez, Benguché, Rivas, Moya, Obregón, J. Álvarez.

Rozhodčí: Kubakov (BUL) – Margaritov (BUL), Valkov (BUL)