Liga mistrů (předkola)

Šeriff Tiraspol – Alaškert Jerevan

3:1

konec (2:1)

28.07.2021, 19:00 • Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol • 2. předkolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.46 4.22 8.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šeriff Tiraspol ještě ve druhém poločase pečetil svou výhru, tak i postup proměněnou penaltou Sebastiena Thilla. Po vítězství 1:0 a 3:1 zaslouženě postupuje. Crvena Zvezda vede doma 2:0 a je na nejlepší cestě se střetnout s moldavským týmem v další fázi kvalifikace o LM. Alaškert FC se setká v EL právě s poraženým z již zmíněné dvojice, tudíž pravděpodobně s Kajratem Almaty z Kazachstánu, kde rozhodně nebude plnit funkci favorita. Přeji všem hezký zbytek večera. (21:00:55)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:6.

90+7

90+6

Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.

90+5

Zakončení Radeljiće postrádalo potřebný důraz.

90+4

A brankář ve službách Šeriffu Tiraspol musel krýt další střelecký pokus Vincenta Bezecourta.

90+3

Addo pro změnu uzemnil Papikjana.

90+2

Embaló se dostal k zakončení do branklvého prostoru, ale tam byl jistý svýjm zásahem brankář Athanasiadis.

90+1

Žlutou kartu dostává Cristiano (FC Šeriff Tiraspol).

90+1

Cristiano sestřelil Papikjana a i zde se bude žlutit.

90

Sudí Pandźić nastaví ještě dlouhých 6 minut!

90

Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Henrique Luvannor, přichází Lovro Bizjak.
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Sebastien Thill, přichází Stjepan Radeljić.

89

Taron Voskanjan ropzhodně nebude kamarád s Adamou Traore.

87

87. Sebastien THILL - 3:1

87

Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je SEBASTIEN THILL – 3:1!

87

Na druhé straně hřiště v pokutovém území dohrál důrazně James útočníka Šeriffu Adama Traore a je nařízen pokutový kop!

86

Bezecourt byl tentokráte faulován Hanselem Zapatou.

85

Kazažský tým udržel své vedení 2:1 pouze deset minut na horkés rbské půdě v Bělehradě. Pravě lepší tým z dvojice Crvena Zvezda/Kajrat Almaty bude soupeřem Šeriffu Tiraspol.

3:1

konec (2:1)

Branky: 15. Dulanto (Castaňeda), 23. Luvannor (Traore), 87. Thill (pen.) – 10. Gliśić (Grigorjan)

Karty:   67. Castaňeda (TRS), 90+1. Cristiano (TRS)

Šeriff Tiraspol: Athanasiadis – Julien, Dulanto, Arboleda, Cristiano – Addo, Thill (90. Radeljić), Banda (60. Zapata) – Traore, Luvannor (90. Bizjak), Castaňeda (C) (82. Dago).
Náhradníci: Pašenko – Radeljić, Belousov, Bizjak, Zapata, Dago, Yansane.

Alaškert Jerevan: Cancarević – Davidjan (68. Papikjan), Tiago Cametá, Voskanjan, Didier Kadio – Edigarjan (78. Tankov), Hovsepjan (46. Bezecourt), Grigorjan (C) – Mihajlović (46. James), Gliśić (59. Embaló), Churtsidze.
Náhradníci: Jurčenko – Gome, Bezecourt, Embaló, Boljević, Krjučkov, Papikjan, Aghekjan, James, Tankov.

Rozhodčí: Pandźić – Magnusson, Wilde