0:2

konec (0:1)

28.07.2021, 13:00 • Miyagi Stadium, Rifu • Skupina C • Rostislav Králik

Tipsport: 2.85 2.98 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Egypt vedl 1:0 po poločase, ve druhé půli lépe působilo družstvo „Austrálie“ jejíž hru výtečně oživil Arzani.. právě hmenovaný hráč byl vychytábn v padesátésedmé minutě. Po sedmdesáti minutách hry A. Hamdí napálil míč do břevna! Pak přišla silná desetiminutovka Austrálie, ale ani jednou nedokázali překonat výborného aš-Šanávího. Následně druhou branku přidal z dorážky Hamdí. Veškeré důležité šance v gifech připravil Michal Raška. Hezký zybtek dne. (15:04:14)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:14.
Druhý zápa skončil nerozhodně 1:1. Argentiina má stejný počet bodů jako Egypt ve vzájemném utkání uspěla za tři body 1:0. Nicméně olympijský turnaj se hraje na skóre což je ve prospěch Egypta 2:1, Argentina má pasivní skóre 2:3. Tudíž se zrodilo další překvapení ve fotbalové sekci.

90+7

90+7

Egypt drží míč na útočné polovině hřiště což je pro něj nejlepší možná varianta.

90+6

Egyptský centr zprava velmi brzy přeletěl koncovou čáru hřiště.

90+5

Zakončení Caleba Wattse srazil na rohový kop bezchybný brankář aš-Šanáví!

90+4

Rohový kop Austrálie rozehraný nákratko nic zajímavého nepřinesl.

90+3

Žlutou kartu dostává Amár Hamdí (Egypt).

90+3

Faulem si vypomhl druhé branky Egypta a uvidí také žlutou kartu.

90+2

Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Nicholas D'Agostino, přichází Caleb Watts.
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Connor Metcalfe, přichází Cameron Devlin.

90

Rozhodčí nastaví 7 minut!

90

Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Akram Tawfíq, přichází Imám Ášůr.
Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Ramadán Subhí, přichází Násir Máhir.

89

Egyptská střela byla sražena po zásahu nohy bránícího hráče na rohový kop pro Egypt.

88

Egypt ztratil míč při kombinaci před pokutovým územím.

86

Branku ještě potvrdil VAR systém!

85

85. Amár HAMDÍ - 0:2

85

Egypt právě vstřelil branku!
Rychlý brejk, ve kterém Mansí vycvičil obrannou dvojici soupeře, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale dorážející AMÁR HAMDÍ měl již snadnou úlohu – 0:2! Asistence: Násir Mansí.