28.07.2021, 10:00 • Miyagi Stadium, Rifu • Skupina D • Patrik Czepiec

Tipsport: 1.93 3.61 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (11:59:23)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:7.
Mnoho Němců po závěrečném hvizdu padá na trávník, na Japonsko nebudou vzpomínat v nejlepším. Úvodní dva zápasy dohrávalo Německo s červenou kartou, nyní zvládlo jen remízu 1:1 s Pobřežím slonoviny a na turnaji končí. Naopak tým kapitána Maxe Gradela je ve velké euforii. Právě sloni ziskem pěti bodů vyřazují Němce a míří do play off. Z prvního místa skupiny D pronikne do čtvrtfinále Brazílie, která Saúdskou Arábii udolala 3:1. Uvidíme, kde se sloni nakonec zastaví.

90+6

90+5

Rukou zahrál Anton Stach, který se ale domníval, že byl ještě předtím faulován. Rozehrávka pro Pobřeží slonoviny.

90+5

Rozbíhá se poslední minuta, míč v pokutovém území.

90+4

Raum dostal centr jen na obrannou hráz a Pobřeží slonoviny opět vyráží na útočnou půlku. Německo už patrně vyrovnat nestihne, takticky vyspělý výkon ze strany Afričanů.

90+4

Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Zié Ouattara.

90+3

Velkou šanci slonů sice zastavil Jordan Torunarigha, ale to je pro Němce málo. Zbývají zhruba dvě minuty.

90+2

Němci si mysleli, že míč už skončil za čarou. Florian Müller zůstával na druhé straně hřiště a málem inkasoval do odkryté brány! Stihl se ale vrátit včas.

90+2

Míč doskákal na roh. Eduard Löwen mohl hledat i svého brankáře, ale balon se odráží mimo pokutové území.

90+1

Diskutabilní zákrok na hraně pokutového území a David Raum už se vyhnal z ideální pozice pro centr. Tlak trvá, zatím ale bez šancí.

90+1

Toto není dobrá zpráva pro africké mužstvo. Nastavení potrvá ještě pět minut, což je pořád dost času.

90

Nyní přichází ztráta a Německo se pomalu začíná poohlížet po hodnotě nastavení.

90

Benjamin Henrichs vyzkoušel nepřipravený centr vpřed, Německo nemělo šanci ho získat a na útočné polovině už zase oxidují reprezentanti Pobřeží slonoviny.

89

Dobrou výhybku předvedl Amad Diallo, takže mu patří po právu přímý kop. Pobřeží slonoviny ovšem zajímá hlavně současné držení míče.

88

Ze hřiště už peláší také Nadiem Amiri. S osudem Německa chce zahýbat také Keven Schlotterbeck.

87

Přetažený míč zbavuje Němce další možnosti na atak. Na tomto turnaji se jim skutečně nedaří a mají několik posledních minut na záchranu.

87

Pobřeží slonoviny v posledních minutách hraje extrémně úsporně. Ismael Diallo strhl hru na střed a domnívá se, že trefil ruku bránícího hráče. Penalta se ale pískat nebude.