konec (0:0)

27.03.2021, 18:00 • Bozsik Aréna (Budapešť) • Skupina A • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 4.94 3.81 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Daniel Vlad podržel Rumunsko po Bárányho přízemní střele k tyči! A činil se i Balázs Bese, který zneškodnil křídelní bombu Petreho! Hra nahoru-dolů musí dělat trenérům pořádné vrásky na čele.

89

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Mățan, přichází Cătălin Itu.

89

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází László Deutsch, přichází Csaba Bukta.

87

87. Alec PAȘCANU - 1:2

87

Rumunsko právě vstřelilo branku!
Neproměněná šance z 84. minuty Balkánce mrzet nemusí! Náladu jim spravil perfektně kopnutý roh, za nímž se před bránu vydal ALEC PAȘCANU. Tomu se povedlo skórovat placírkou i přesto, že z něj bránící Mocsi málem strhl dres.

86

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází George Ganea, přichází Octavian Popescu.

84

Adrian Petre měl na hlavě obrat! Jediný střídající hráč Rumunska si před brankou naskočil na načechraný centr, který usměrnil k levé tyči. K rozpoutání gólové radosti mu scházel zhruba metr.

80

Žlutou kartu dostává George Ganea (Rumunsko).

74

Dvě rumunské šance v jedné minutě! Nejprve Bese vychytal Dariuse Olara zakončujícího po individuální akci z hranice šestnáctky, a zanedlouho poté Andrei Ciobanu jen těsně přestřelil branku.

70

70. Alexandru MĂȚAN - 1:1

70

Dvacet minut před koncem je srovnáno! Cîmpanu předal na levé straně vápna míč spoluhráči, kterým byl ALEXANDRU MĂȚAN. Ten si balon opatrně navedl ke středu a vypálil na zadní tyč, kam Balázs Bese nedosáhl.

67

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Szabolcs Mezei, přichází Mihály Kata.

67

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Tamás Kiss, přichází Olivér Tamás.

61

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Olimpiu Moruțan, přichází Adrian Petre.

57

Žlutou kartu dostává Alec Pașcanu (Rumunsko).

56

56. András CSONKA - 1:0

56

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Navzdory oslabení jde Maďarsko do vedení! Pořadatelská země při brejku posečkala na další hráče, Deutsch po roztažení hry doleva nahrál před malé vápno, odkud ANDRÁS CSONKA mířil levačkou do protipohybu Daniela Vlada. Rumunsko tak bude muset otáčet.

52

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Alen Skribek, přichází Donát Bárány.

52

Žlutou kartu dostává László Deutsch (Maďarsko).

Levý bek si musí dávat pozor poté, co podrazil Moruțana.

51

George Cîmpanu se po kontaktu se soupeřem v pokutovém území skácel k zemi a Rumuni se okamžitě dožadovali penalty! Píšťalka rozhodčího však zůstala němá a nic na tom nezměnila ani konzultace s asistentem.

45

Žlutou kartu dostává András Csonka (Maďarsko).

Defenzivní záložník je potrestán za držení.

42

42. Červená karta po 2. žluté

42

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Adrián Szőke (Maďarsko).

Hrotový útočník udeřil Ciobotaria ve výskoku předloktím do obličeje. Obrovská komplikace pro Maďarsko, které celou druhou půli odehraje v oslabení!

41

41. Radu Boboc (RUM)

41

Rumunsko se osmělilo a blízko k otevření skóre měl Radu Boboc! Kolmou skákavou přihrávku pouštěl na penaltě stojící George Ganea za sebe, kde stál již změněný Boboc. Jeho střela bez přípravy proletěla kousek nad břevnem!

31

31. Szabolcs Mezei (HUN)

31

Druhá maďarská příležitost se dostavila z přímáku! Szabolcs Mezei parádně obstřelil bránící zeď a Daniel Vlad musel míč vytáhnout ze šibenice! Důležitý zákrok.

23

Žlutou kartu dostává Attila Mocsi (Maďarsko).

Attila Mocsi znemožnil Mățanovi vběhnout do šestnáctky tím, že ho podrazil. Uvidíme standardku z hodně nebezpečné pozice.

13

Žlutou kartu dostává Tamás Kiss (Maďarsko).

Ve 13. minutě se žlutí počtvrté. Tentokrát je hříšníkem Tamás Kiss, který u postranní čáry nepříjemně dohrál Haruța.

8

8. Bendegeuz Bolla (HUN)

8

První šanci zápasu měl na kopačce Bendegeuz Bolla! Krajní obránce si našel míč před šestnáctkou, odkud ho napálil pod břevno. Daniel Vlad ho vyrazil jednoruč nad konstrukci branky, takže Maďarsko bude kopat roh.

7

Žlutou kartu dostávají Szabolcs Mezei (Maďarsko) a Olimpiu Moruțan (Rumunsko).

Oba za nesportovní chování.

5

Žlutou kartu dostává Denis Ciobotariu (Rumunsko).

Prostřední z rumunských stoperů vzal se svým spoluhráčem rozběhnutého Kisse do kleští. První trest tak na sebe nenechal dlouho čekat.

1:2

konec (0:0)

Branky: 56. Csonka (Deutsch) – 70. Mățan, 87. Pașcanu (Mățan)

Karty:   7. Mezei (HUN), 13. Kiss (HUN), 23. Mocsi (HUN), 45. Csonka (HUN), 52. Deutsch (HUN) – 5. Ciobotariu (RUM), 7. Moruțan (RUM), 57. Pașcanu (RUM), 80. Ganea (RUM)   42. Szőke (HUN)

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:10.

Maďarsko: Bese – Bolla (C), Balogh, Mocsi, Deutsch (89. Bukta) – Csonka, Mezei (67. Kata) – Skribek (52. Bárány), Szendrei, Kiss (67. Tamás) – Szőke.
Náhradníci: Auerbach, Kovács – Varju, Huszti, Palincsár, Bíró, Tamás, Hinora, Kata, Bárány, Bukta, Kovácsréti.

Rumunsko: Vlad – Haruț, Ciobotariu, Pașcanu – Boboc, Olaru, Marin (C), Ciobanu, Moruțan (61. Petre) – Ganea (86. Popescu), Mățan (89. Itu).
Náhradníci: Aioani, Eșanu – Opruț, Dragusin, Dulca, Cîmpanu, Oaidă, Chindriș, Popescu, Itu, Vlădoiu, Petre.

Rozhodčí: Visser – Nijssen, Wyns (BEL)