0:3

konec (0:2)

27.03.2021, 18:00 • La Rosaleda, Malaga • Skupina G • Gerard Filip

Tipsport: 2.2 3.39 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z kvalifikace, na viděnou. (19:57:54)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:13.
Je konec. Turecko zaslouženě vítězí. Vše rozhodly tři střely na branku, ze kterých padly tři branky do sítě Norska. Nepomohl k tomu ani vystřídaný brankář, ten mimo jiné též jednou inkasoval. Druhý poločas nám tedy nabídl jednu branku, o kterou se postaral parádní technickou střelou Ozan Tufan a završil tak druhou branku v utkání. Právě tento hráč byl zvolen jako hráč zápasu. Norové se tak v tabulce propadají na čtvrté místo, zatímco Turecko se skóre 7:2 na první. Oba celky čeká zápas ještě v úterý. Turecko vyzve Lotyšsko, kde se očekává další výhra, zatímco Norsko čeká Černá Hora, která je prozatím stoprocentní.

90+3

90+1

Norové drží míč na polovině Turecka a vyčkávají až dnešní zápas konečně skončí.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty!

89

Norové se ještě pokoušeli protáhnout do nějaké akce. Konkrétně to byl levý bek Birger Meling, jenomže obrana Turecka dnes funguje naprosto bez problémů.

88

Joshua King nijak nepřemýšlel a zkusil dalekonosnou střelu, ta ale putovala pouze nad.

87

Za Turecko nyní nastoupil Halil Akbunar. Záložník Goztepe, jenž zažívá svůj debut za reprezentační A-tým.

86

Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Halil Akbunar.
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Ozan Tufan, přichází Ozan Kabak.

85

Jonas Svensson předvedl dobrý obranný zákrok, když nepustil po lajně Erkina.

84

Turecko již posledních pár minut kombinuje a nijak zásadně neútočí, tento zápas se tak bude nejspíše jen dohrávat.

83

Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Erling Haaland, přichází Morten Thorsby.

81

Právě Kristian Thorstvedt dnes nastoupil do teprve druhého zápasu za A-tým a díky červené kartě nenaplní to co minulý zápas. Proti Gibraltaru při svém debutu totiž vstřelil rovnou gól.

80

80. Červená karta - Kristian Thorstvedt

80

Kristian Thorstvedt na hřišti vydržel pouze dvanáct minut. Na polovině hřiště tvrdě zfauloval Canera Erkina a rozhodčí bez váhání vytáhl červenou kartu. Norsko tak bude dohrávat v deseti.

79

Třetí roh již nebezpečný byl! V brankovišti si nejvýše vyskočil Alexander Sörloth, ale jeho mířidla mířila pouze nad.

78

Joshua King posunul míč na volného Sorlotha, jenž se pokusil o zakončení zpoza vápna. Jeho pokus mu však pohotově brankář vyrazil na roh.

77

Norsko mělo v krátkém sledu dva rohové kopy, ovšem ani jeden nijak branku Turecka neohrozil.