Severní Makedonie – Slovensko

2:2

konec (1:0)

27.03.2021, 15:00 • Lara, Turecko • Miroslav Revaj sk

V druhom polčase sme napokon videli až tri presné zásahy. V 55. minúte Severné Macedónsko vyhrávalo 2:0, ale naši mladí reprezentanti to nevzdali a gólmi zo 76. minúty a 90. minúty napokon zariadili remízu 2:2! Po výhre nad Uzbekistanom U23 pomerom 2:0 sme tak s rovesníkmi zo Severného Macedónska remizovali 2:2. Najbližšie nás na Antalya Cupe čaká súboj s rovesníkmi z Ukrajiny, týmto zápasom celý turnaj zakončíme.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok soboty! (16:55:13)

90+3

90+2

Tak to je veľká škoda! Slovensku sa mohol podariť dokonalý obrat skóre, ale hlavičku nášho reprezentanta zastavil brankár súpera výborným zákrokom!

90+1

Beží nám už nadstavený čas tohto stretnutia, ale nemáme k dispozícii údaj, koľko sa nadstavovalo.

90

Slovensko dalo gól!

A je vyrovnané! Sokolíkom sa podarilo zvrátiť stav 0:2 a vyzerá to, že v tomto zápase napokon aspoň remizujeme. Po rýchlom prechode na útočnú polovicu smerovala prízemná centrovaná lopta do pokutového územia a nešťastne si ju hráč Severného Macedónska KRSTEVSKI zrazil do vlastnej siete – 2:2!

89

Hra sa na dlhší moment prerušila, bolo potrebné ošetrenie jedného z hráčov Severného Macedónska.

88

Pokúšame sa o prechod na útočnú polovicu, ale nedarí sa nám to. Súper vysoko napáda rozohrávku a drží stred poľa.

87

Na ihrisko sa dostali ďalší noví hráči súpera.

86

Sme už v záverečnej časti tohto zápasu. Severné Macedónsko smeruje za prvým víťazstvom na tomto turnaji, ale ešte je tu priestor to zmeniť.

85

Zakončenie zo strednej vzdialenosti ide mimo našu bránu.

84

Po nepresnej kombinácii sa znova dostávame k lopte, ale nedarí sa nám v prechode do útoku.

83

Momentálne sa musíme brániť pri útoku nášho dnešného súpera.

82

Rýchlo prechod Slovenska na útočnú polovicu, zakončenie spoza pokutového územia smeruje tesne vedľa súperovej brány.

81

Teraz tu bolo ďalšie striedanie aj na našej strane, ale len jednonásobné.

80

Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Zatiaľ má k výhre nakročené Severné Macedónsko.

79

Vystriedalo teraz aj Severné Macedónsko, takisto to bolo početné striedanie.

78

Spoza pokutového územia po rýchlom brejku smerovalo zakončenie na našu bránu, po zrazenom pokuse tu je rohový kop.

77

Zakrátko sa opäť dostávame k lopte a pokúšame sa o prechod na polovicu súpera.

76

Je znížené! Predsa len sme sa aj my v tomto zápase dočkali gólu a ešte z toho môže byť aj zaujímavý záver. Centrovaná lopta od rohovej zástavky putovala na zadnú tyč a odtiaľ ju upratal do siete PATRIK IĽKO – 2:1!