konec (0:0)

27.03.2021, 18:00 • Bozsik Aréna (Budapešť) • Skupina A • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 4.94 3.81 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších on-line přenosů se budu opět těšit, na počtenou! (20:19:20)
Rumunsko se se čtyřmi body vyhouplo do čela skupiny A. Druhé Německo, které ztrácí bod, má ale večerní zápas s Nizozemskem k dobru. Maďarsko naopak zůstalo s nula body a bez šance na postup poslední.
Maďarsko prohrálo i druhý zápas ve skupině a do vyřazovacích bojů se nepodívá.

Po Německu nestačila pořadatelská země ani na Rumunsko. Zápas přitom nezačali Maďaři vůbec špatně. První dvě šance byli jejich, jenže v rumunské bráně stál Andrei Vlad, který předváděl mimořádné zákroky. Svěřencům Zoltána Gery pak uškodilo vyloučení Szőkeho, který šel do kabiny po druhé žluté kartě už ve 42. minutě.

Maďarsko ale jako by se oslabením ještě více semklo. V 56. minutě zaveleli hráči k brejku, který András Csonka dovedl do zdárného konce. A z rumunské strany začala honba za obratem. Dvacet minut před závěrečným hvizdem srovnal krok Alexandru Mățan a v dramatické koncovce vystřelil svému týmu výhru Alec Pașcanu.
Držení míče: 34% : 66%.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:10.
Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:10.

90+5

90+5

Vše ukončil až Andrei Ciobanu a jeho střela mimo, po které už Maďaři nedostali šanci na útok.

90+4

Daniel Vlad podržel Rumunsko po Bárányho přízemní střele k tyči! A činil se i Balázs Bese, který zneškodnil křídelní bombu Petreho! Hra nahoru-dolů musí dělat trenérům pořádné vrásky na čele.

90+3

Na konci zápasu se rozhodně nehraje v rukavičkách. Emoce vzbudila série faulů a také náběh Botonda Balogha na naskakujícího rumunského brankáře.

90+1

V první z pěti nastavených minut se hraje na rumunském území. V držení míče je Maďarsko.

89

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Mățan, přichází Cătălin Itu.

89

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází László Deutsch, přichází Csaba Bukta.

87

87. Alec PAȘCANU - 1:2

87

Rumunsko právě vstřelilo branku!
Neproměněná šance z 84. minuty Balkánce mrzet nemusí! Náladu jim spravil perfektně kopnutý roh, za nímž se před bránu vydal ALEC PAȘCANU. Tomu se povedlo skórovat placírkou i přesto, že z něj bránící Mocsi málem strhl dres.

86

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází George Ganea, přichází Octavian Popescu.

84

Adrian Petre měl na hlavě obrat! Jediný střídající hráč Rumunska si před brankou naskočil na načechraný centr, který usměrnil k levé tyči. K rozpoutání gólové radosti mu scházel zhruba metr.

83

Hra je přerušena, po jednom ze soubojů na maďarském území potřebuje Botond Balogh ošetření.

81

Rumuni zahrozili křižným pasem. Zadní tyč zavíral Denis Haruț, který z první vracel před branku. Před naskakujícím Ganeou stihl míč na poslední chvíli odhlavičkovat Attila Mocsi.

80

Žlutou kartu dostává George Ganea (Rumunsko).

78

Rumunsko se vrátilo na útočnou půlku a kopalo tam roh. Nakrátko sehraná akce vyústila v centr před branku, kde si Maďaři vše pohlídali.

1:2

konec (0:0)

Branky: 56. Csonka (Deutsch) – 70. Mățan, 87. Pașcanu (Mățan)

Karty:   7. Mezei (HUN), 13. Kiss (HUN), 23. Mocsi (HUN), 45. Csonka (HUN), 52. Deutsch (HUN) – 5. Ciobotariu (RUM), 7. Moruțan (RUM), 57. Pașcanu (RUM), 80. Ganea (RUM)   42. Szőke (HUN)

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:10.

Maďarsko: Bese – Bolla (C), Balogh, Mocsi, Deutsch (89. Bukta) – Csonka, Mezei (67. Kata) – Skribek (52. Bárány), Szendrei, Kiss (67. Tamás) – Szőke.
Náhradníci: Auerbach, Kovács – Varju, Huszti, Palincsár, Bíró, Tamás, Hinora, Kata, Bárány, Bukta, Kovácsréti.

Rumunsko: Vlad – Haruț, Ciobotariu, Pașcanu – Boboc, Olaru, Marin (C), Ciobanu, Moruțan (61. Petre) – Ganea (86. Popescu), Mățan (89. Itu).
Náhradníci: Aioani, Eșanu – Opruț, Dragusin, Dulca, Cîmpanu, Oaidă, Chindriș, Popescu, Itu, Vlădoiu, Petre.

Rozhodčí: Visser – Nijssen, Wyns (BEL)