MONACObet liga

MFK Skalica – MŠK Žilina B

1:0

konec (0:0)

27.03.2021, 14:30 • Mestský futbalový štadión Skalica • 22. kolo • Igor Tabiš sk

Tipsport: 2.35 3.7 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou zápas medzi Skalicou a Žilinou B. Z troch bodov sa tešia zaslúžene domáci futbalisti, ktorí boli počas celého zápasu aktívnejším mužstvom. Do vedenia mohli ísť ale v prvom polčase hostia, ktorí dvakrát nevyužili dobré príležitosti. Domácim sa podarilo otvoriť skóre zápasu zásluhou presnej strely Šebestu tesne pred odchodom do kabín. Po zmene strán domáci kontrolovali priebeh zápasu, vypracovali si ďalšie príležitosti no Petráša už po druhykrát v zápase neprekonali. Skalica sa z troch bodov teší po najtesnejšom víťazstve 1:0. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (16:24:42)

90+9

90+8

Domáci kapitán Ranko je ošetrovaný na ihrisku, hra je opäť prerušená.

90+7

Žltú kartu dostáva Djibril (MŠK Žilina B).

90+6

Hostia nedokážu dostať loptu cez obrannú líniu domácich, Djibril navyše fauluje v šestnástke pri pokuse o akrobatické zakončenie.

90+5

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Blažek, prichádza Rudonja.

90+4

Na nosidlách opúšťa ihrisko domáci futbalista Blažek. Kapitán hostí Paur opustil ihrisko na svojich nohách.

90+3

Vyzerá to na vážnejšie zranenie, lekársky tím domácich a hostí v plnej permanencii.

90+2

Hostia sa naďalej pokúšajú o vyrovnanie, po tvrdom súboji v šestnástke domácich je hra prerušená. Na zemi zostáva ležať dvojica futbalistov.

90+1

Sluka prenikol do šestnástky po ľavej strane, jeho center si domáca obrana takmer zrazila do vlastnej siete. Nasleduje rohový kop Źiliny.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.

90

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Baumgartner, prichádza Škovran.

89

V posledných minútach sledujeme tlak hostí, po centri z ľavej strany si pýtal penaltu po páde v šestnástke Djibril, hlavný rozhodca nereaguje.

88

Nedovolený zákrok Skalice na vlastnej polovici, priamy voľný kop pre hostí.

87

Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Horodník, prichádza Straczek.

86

K strele z otočky sa vo vnútri šestnástky dostal Horodník, jeho pokus smeroval na pripraveného Petráša.

85

Šebesta pri snahe o center z pravej strany vybojoval pre Skalicu rohový kop.

84

V záverečných minútach sledujeme útočnú snahu Žiliny, domáci bránia v hlbokom bloku.