po s.n. (1:2) (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)

27.01.2021, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.26 4.13 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa

Radko Gudas (FLA) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 16:14 (04:09:27)

3. Cam Atkinson (CBJ)
Florida tak zůstává neporažena, vyhrála i svůj třetí zápas v sezoně (byť jednou po prodloužení a nyní po nájezdech) a se šesti body se zařadila hned za Columbus.
Columbus ztratil dobře rozehraný zápas. Klub z Ohia vedl po deseti minutách 2:0, ale ještě do přestávky pustil soupeře na dostřel. To se Blue Jackets vymstilo ve druhé části, kdy hosté dokázali srovnat krok. Prakticky okamžitě po návratu z kabin si ale domácí vzali ztracené vedení zpět a příznivý výsledek drželi téměř celou závěrečnou třetinu. Tři vteřiny před koncem však poslal zápas do prodloužení Patric Hörnqvist a nakonec v samostatných nájezdech rozhodl také on.

Patric HÖRNQVIST - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
Autorem vítězné branky je PATRIC HÖRNQVIST. Švédský útočník udělal oblouk zprava doleva a z kruhu si sjel na střed, aby nechytatelným forhendem vymetl pravou šibenici!