3:2

konec (0:0, 2:2, 1:0)

27.01.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 24. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 1.8 4.6 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina byla velice bojovná. Oba týmy se snažily jít do vedení. A to se povedlo domácím, když Marosz trefil puk přesně mezi betony. Poslední minuty zápasu byly ve znamení tlaku Poruby, která sahala po vyrovnání. Na posledních 10 sekund ještě Ostravané využili výhodu a zkusili hru bez brankáře. Kladno se ale zvládlo ubránit a tak končí zápas 3:2. (20:27:28)

59:51

Kladno vyhrálo vhazování, ale je pouze zakázané uvolnění.
Branka hostů zůstala prázdná.

59:50

Oddechový čas pro hosty.

59:50

10 sekund před koncem se bude vhazovat před brankou domácích.

58:30

Račuk byl také v dobré pozici, ale Foltán byl připraven.

57:50

Kozák byl ve skvělé šanci, ale Košarišťan zabránil gólu.

57:28

Kladno vyhodilo pouze na zakázané uvolnění.

56:00

Poruba se usadila v útočném pásmu a zkouší vyrovnat.

55:32

Szathmáry napálil pouze do těla Košarišťana a ten přerušuje hru.
Sorokin zůstal ležet na ledě.

53:34

53:34 Rostislav MAROSZ - 3:2

53:34

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno opět vede! Jáchym ztratil puk za brankou, kde se ke kotouči dostal Tomáš Guman, který nahrál ROSTISLAVU MAROSZOVI. Ten zamířil přesně mezi betony. Asistence: Tomáš Guman.

51:54

Hlava z otočky poslal puk těsně nad branku hostů.

51:20

Bílek napálil puk pouze do připraveného Foltána, který přerušuje hru.

49:40

Jágrovu hokejku při střele nadzvedl jeden z Porubských a puk končí v ochranné síti.

48:10

Zacharčuk napálil tvrdou od modré čáry, ale jen do břevna.

48:04

Frye nastřelil puk od mantinelu, ale Foltán ho dobře viděl a přerušuje hru.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Guman (Račuk, Marosz), 34. Pitule (Frye), 54. Marosz (Guman) – 23. Raška I (Sikora), 38. Stloukal (T. Jáchym, Korkiakoski)

Rytíři Kladno: Košarišťan – Frye, Mikliš, V. Sorokin, S. Zacharčuk, Kehar (A), Suchánek, Zelingr – Melka, Plekanec (C), Jágr – Guman, Marosz, Račuk (A) – Kubík, Machač, Bílek – Hajný, Pitule, Hlava.

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán – T. Voráček, Urbanec, Teper, Slavík, Szathmáry, Kozák (A), Žovinec – Špaček, Toman, Kanko – Raška I, Hudeček, Sikora (C) – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Pořízek, Klíma, Endál (A).

Rozhodčí: Zavřel, Bejček – Podrazil, Dědek

08:09 KLA 2 Frye, hákování
08:56 POR 2 T. Jáchym, vysoká hůl
09:45 KLA 2 Mikliš, držení
12:11 POR 2 Hudeček, sekání
15:05 POR 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Raška I