5:4

po prodl. (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)

27.01.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 24. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.2 4.5 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ústí nad Labem v tomto zápase vedle o dva góly, Benátky čtyřmi brankami výborně otočily průběh zápasu a vedly 4:2. Ve třetí třetině Slovan dokázal vyrovnat a v prodloužení rozhodl o výhře žlutomodrých Dominik Sklenář. (18:15:18)

64:15

64:15 Dominik SKLENÁŘ - 5:4

64:15

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Je konec, na nájezdy nedojde. Po střílené přihrávce se prosazuje střelou do odkryté části branky DOMINIK SKLENÁŘ. Ústí vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení a získává dva body. Asistence: Jiří Severa a Karel Klikorka.

64:00

Jiruš sice podklouzl, ale i tak dokázal vyhodit, znovu musí Ústí bojovat o útočné pásmo.

63:17

Benátky vyhazují přes všechny čáry, Ústí rozehrává od své branky.

62:42

Oddechový čas pro domácí.

62:42

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Wiencek – 2 min., podrážení).

62:05

Vladimír Brož (Ústí n/L) rychle rozehrál na spoluhráče, následně pálil tento obránce, ale trefil brankáře.

62:00

Hosté rozehrávají od své branky, oba týmy střídají.

61:16

David Aubrecht (Benátky n/J) neměl podporu spoluhráčů v útočném pásmu, a tak se vrátila hra do středního pásma.

61:00

Benátky hrají v prodloužení aktivněji.

60:40

Jan Štibingr (Benátky n/J) to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale neuspěl.

60:20

Píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Slovan vedl o dvě branky, pak se čtyřikrát prosadily Benátky, ale Slovan díky dobré třetí třetině a závěru zápasu dokázal srovnat na 4:4 a získává bod. Stejně tak Benátky, o ten třetí se bude bojovat.

60:00

59:46

Oddechový čas pro hosty.

5:4

Branky a nahrávky: 12. Trávníček (Klikorka, Vrdlovec), 23. Severa (Trávníček, Š. Havránek), 47. Moravec (Vrdlovec, Severa), 60. Tůma (Severa, Matějček), 65. D. Sklenář (Severa, Klikorka) – 26. Gajda (D. Špaček, Kunst), 36. Čederle (Kunst, A. Dlouhý), 40. D. Špaček (Rychlovský), 45. Gajda (Jansa, Wiencek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Šatný (Hamalčík) – Vladimír Brož, Klikorka, J. Drtina (A), Š. Havránek, M. Voženílek, Moravec, Jasečko – Tůma (A), Matějček, D. Sklenář – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Protasenja, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Costa, Furch.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Šedivý, Kunst, Böhm, Štibingr, Kovář, Aubrecht (A), Cibulka – D. Špaček (C), Průžek, Rychlovský – Jiruš, Čederle, A. Dlouhý (A) – Wiencek, Jansa, Gajda – Vomáčka, Šafařovský, Hujer.

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Kokrment, Juránek

11:31 UNL 1:0 Trávníček (Klikorka, Vrdlovec)
19:35 BEN 2 Kovář, sekání
22:14 UNL 2:0 Severa (Trávníček, Š. Havránek)
24:17 UNL 2 Vladimír Brož, podrážení
25:04 BEN 2:1 Gajda (D. Špaček, Kunst)