29.02.2020, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.64 4.43 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:41:11)
Dominik Simon (PIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:25
Tři hvězdy utkání
1. John Gibson (ANA) 28 zák, 93,3%
2. Brendan Guhle (ANA) 1+0
3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+0
Pittsburghu se nepodařilo potvrdit role favoritů a prohráli pátý zápas v řadě. Na ledě Anaheimu se jim povedlo pouze na začátku druhé třetiny vyrovnat na 1:1, ale od 30. minuty znovu prohrávali a tentokrát už se ve skóre nedotáhli.

59:51

Ducks se sice nepovedlo vystřelit na prázdnou branku, ale znovu dostali puk do bezpečí.

59:38

Anaheim vyhodil puk do středního pásma!

59:15

Pittsburgh drží puk v útočném pásmu a snaží se o vyrovnání.

58:50

Murray je znovu na střídačce!

58:39

58:39 Jason ZUCKER - 3:2

58:39

Pittsburgh právě vstřelil branku!
JASON ZUCKER se postaral ještě o zdramatizování zápasu, když z levého kruhu vypálil na vzdálenější tyč kolem lapačky Gibsona. Asistence: Jared McCann, Marcus Pettersson.

58:35

Ducks se podařilo vytěsnit hru do středního pásma.

57:45

Anaheim je s kotoučem u mantinelu v útočném pásmu. Nemůže se však dostat ke střele a využít odkryté klece.

57:05

Penguins sice nejsou v útoku, ale odvolali brankáře!

56:52

Kotouč ve středním pásmu vyletěl do hlediště.

55:50

Hraje se rychle ze strany na stranu, avšak bez šancí.

54:55

A nepovedlo se to ani Malkinovi z prostoru před brankovištěm. Komerční pauza.

54:33

Johnson zpoza levého kruhu Gibsona nepřekonal.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Heinen (Sherwood, Manson), 30. Getzlaf (Steel, Milano), 38. Guhle – 22. Zucker (M. Pettersson, J. Schultz), 59. Zucker (McCann, M. Pettersson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, Del Zotto, Ja. Larsson, Irwin, Djoos, Guhle – Rakell, Getzlaf, Milano – Sherwood, Henrique, Heinen – Silfverberg, Steel, Jones – Rowney, Agozzino, Deslauriers.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Letang, J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Ruhwedel, Trotman – Sheary, Crosby, Zucker – Hörnqvist, Malkin, Rust – B. Tanev, Blueger, Marleau – Simon, Rodrigues, McCann.

10:14 PIT 2 Rodrigues, podrážení
14:14 ANA 1:0 Heinen (Sherwood, Manson)
19:04 ANA 2+2 Getzlaf, hákování+nesportovní chování
21:16 PIT 1:1 Zucker (M. Pettersson, J. Schultz)
26:25 ANA 2 Irwin, hrubost