DHL Superpohár

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

1:8

konec (0:3, 0:4, 1:1)

29.02.2020, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Skupina C • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že Dukla doma utržila od třineckých Ocelářů debakl 1:8 se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (14:14:18)

Olomouc – Třinec.
Dnešní zápas ovládl Třinec vskutku jednoznačně 8:1, což je všeříkající. Ve třetí části se jako první prosadil z trestného střílení Adam Stránský a za Duklu vstřelil jedinou branku Martin Zadražil sedm minut před koncem. Z hlediska postupu se tak Oceláři dostávají o dva body před Jihlavu, která tak dobře rozehranou skupinu zřejmě nedotáhne k čtvrtfinálové účasti.

Na konci zápasu ještě ujel do úniku Marek Havránek, ale nemusí ho vůbec mrzet, že mu puk sjel z hole a stav tak zůstává 1:8.

58:45

Zakázané uvolnění na straně Ocelářů.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetího dějství.

56:50

Utkání se pomalu chýlí ke svému konci a hráči v červeném a žlutém by se nejraději už viděli v kabině.

54:44

Třinec se dopustil zakázaného uvolnění.

54:35

Oba týmy hrají v plném počtu.

54:07

Po střele Maxima Mastiče zblízka z levé strany zní tyč branky Malanta.

52:35

Martin Barák si již dnes nezahraje, dostává 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy a krku. Menší trest za něj odsedí Josef Vyvial. Ale přesilovku Třinec hrát nebude, jelikož hráčská lavice Ocelářů je potrestána dvěma minutami za nesportovní chování. Tento trest odsedí Adam Stránský.

52:14

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlavští opravdu jen decentně korigují stav na 1:8, když se po Krajičkově příhře trefil z kruhů MARTIN ZADRAŽIL a propálil dnes jinak výborného Švančaru. Asistence: Jakub Krajíček.

51:41

Domácí se dostali k dalšímu zakončení, ale jejich střely lítají nad branku nebo prostě vedle tří tyčí. Třinečtí jsou kompletní a Dukla nedokázala využít celkově dvě a půl minuty přesilovky pět na tři.

51:01

Jobánek je na ledě a hosté hrají ve čtyřech.

50:33

Na pravém kruhu se chtěl z první opřít do puku Miroslav Juda, ale střelu nenačasoval úplně ideálně a kotouč téměř netrefil. Vzápětí domácí přichází o kotouč a tohle je bohužel ukázka dnešního zmaru červenožlutých.

50:13

Černohorský chtěl z pravého kruhu přihrávat na spoluhráče, ale jeho pas byl zblokovaný a puk letí mimo hřiště.

49:41

Domácí tým si bere oddechový čas.

49:41

Dukla si zahraje znovu dlouho přesilovku pět na tři, nyní 80 sekund. Nico Geidl je vyloučen za hru vysokou holí.

1:8

Branky a nahrávky: 53. Zadražil (Krajíček) – 5. Stránský (Radzienciak), 9. Havránek (Geidl), 13. Jenáček, 24. Geidl (Havránek), 24. Ramík, 34. Jobánek (Konečný), 40. Stránský, 48. Stránský

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (34. Malant) – Černohorský, Piskač, Smolko, Dvořák, Grauer, Trávník – Čermák, Juda, Fiala – Doležal, Krajíček, Pětník – Vyvial, Zadražil, Barák. Trenér: Štěpán Moravec

HC Oceláři Třinec: Švančara (Švehlák) – Jenáček, Homola, Cienciala, Vacula, Radzienciak, Šulák – Geidl, Havránek, Matiaško – Krč, Matěj, Ramik – Konečný, Pastor, Jobánek – Mastič, Stránský, Mikler. Trenér: Jiří Juřík

52:14 JIH 1:8 Zadražil (Krajíček)
52:35 JIH 2+10 Barák, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Vyvial