HC Vítkovice Ridera – Berani Zlín

3:5

konec (2:3, 0:1, 1:1)

29.02.2020, 13:00 • MFH Ostrava • Skupina D • Klára Bártková

Dnes je to ode mě vše, až na první třetinu jsme viděli sice téměř vyrovnaný souboj, ale hosté dnes mohou být šťastnější, neboť si z Ostravy odváží tři body po výhře 3:5. (15:07:14)

59:37

Kořének přerušil hru. Domácí hrají stále bez brankáře.

59:17

59:10

Domácí se drží v útočné třetině, hosté je ale nepouští ke střele.

56:49

Za bodnutí špičkou hole je na 5 minut + do konce utkání vyloučen zlínský Sebera, trest na pět minut odpyká Hrazdira.

56:13

Vítkovice se osvobozují.

56:07

Vítkovický Beránek vyloučen za sekání.

56:06

Zapletalovu střelu zblokoval Mikulík, Tvrdý se ještě snažil dorážet, ale bez úspěchu.

55:48

Mrva udržel útočné pásmo, po střele Lednického Kořének přerušil hru.

54:58

Ryšavého střela nyní prošla přes zlínskou obranu, ale zastavila se o Kořénkův beton.

54:38

Ryšavý nestihl dojet přihrávku od Kunce a píská se zakázané uvolnění.

53:57

Tvrdý se snažil projít do útočného pásma, ve střední třetině ho ale zastavili zlínští hráči.

53:00

Domácí ale útočné pásmo příliš dlouho neudrželi, Weintritt se rychle přesouvá k Bartošákovi.

52:46

Vhazování před Kořénkem pro domácí.

3:5

Branky a nahrávky: 5. Krejsa (Mrva, Lednický), 20. Krejsa (Machů), 51. Mrva (Ryšavý, Potočný) – 2. Frömel (Chludil), 4. Sebera (Bednařík, Frömel), 12. Chludil (Frömel, Luža), 30. Pavlas (Mikulík, Weintritt), 51. Janošek (Fajkus, Sebera)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Bílý, Zapletal, Smička, Kunc, Věntus (A), Machů – Tvrdý, Lednický, Krejsa, Bochnak, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Ryšavý, Beránek

Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Janošek, Riedl, Holík, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Lekeš, Luža (A), Hrazdira, Fajkus (C), Frömel, Chludil

28:21 VIT 2 Krejsa, hákování
29:06 ZLN 2:4 Pavlas (Mikulík, Weintritt)
32:50 ZLN 2 Fajkus, sekání
36:56 ZLN 2 Lekeš, podrážení
48:44 ZLN 2 Bednařík, hákování
50:15 VIT 3:4 Mrva (Ryšavý, Potočný)
50:41 ZLN 3:5 Janošek (Fajkus, Sebera)
56:07 VIT 2 Beránek, sekání
56:49 ZLN 5+20 OK Sebera, bodnutí špičkou hole+bodnutí špičkou hole, odpyká Hrazdira
57:17 VIT 2 Lednický, sekání