0:3

konec (0:0, 0:1, 0:2)

29.02.2020, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • 18. kolo • Kristýna Nováková

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji příjemný zbytek víkendu. (13:59:53)
Mladí Draci ve třetí třetině přidali další dvě trefy – z nichž jednu při soupeřově powerplay -, čímž rozhodli tom, že 3 body dnes poputují do Šumperka.

59:42

Mladí Draci právě vstřelili branku! Střela z hole PATRIKA JANECHA končí v odkryté bráně domácího týmu – 0:3. Asistence: Antonín Kareš.

59:09

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kučera – 2 min., zásah do nohou).

58:45

Mladí Draci právě vstřelili branku!Na tuhle dorážku FILIPA DIVIŠE už byl ale brankář Olomouce krátký. Asistence: Matyáš Trögner.

58:34

Špunar teď podržel svůj tým ve hře o body, když zabránil hokejkou dorážce do prázdné brány.

58:27

Olomouc hrozí ve vlastním oslabení, do úniku se dostal Galvas, Holcmanova rána od modré pak neměla důraz.

57:37

David Stratil vyvezl kotouč až do útočné třetiny, kde se dostal ke střele, jež skončila v náručí Milana Ryšavého.

57:10

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Holcman – 2 min., sekání).

57:03

Hráči bojují o kotouč v rohu olomoucké třetiny.

56:18

Stratilova střela sice Ryšavému vypadla z náručí, šumperský brankář ji ale stihl včas přikrýt lapačkou.

55:00

Domácí jsou kompletní.

54:20

Hanákům se opět podařilo vyhodit, tentokrát jen do středního pásma.

53:54

Šumperk musí rozehrát zpoza vlastní brány.

0:3

Branky a nahrávky: 25. Peškar (Trögner), 59. Diviš (Trögner), 60. Janech (Kareš)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba (A), Holcman, Drábek, Groch, Přecechtěl (C), Mudrák, Stratil, Galvas – Pekr, Sedláček, Havel, Zelinka, Václavský, Přidal, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík (A), Slabý, Kareš (A), Zavoral, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Peškar, Kučera (C), Diviš, Trögner, Janech, Haas, Šucha

Rozhodčí: Goňa – Bařinka, Kociňák

01:26 OLO 2 Galvas, podrážení
04:21 OLO 2 Galvas, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
07:26 OLO 2 Drábek, podrážení
11:57 MDS 2 Haas, sekání
12:36 MDS 2 Panáček, podrážení