konec (0:0, 2:1, 0:2)

29.02.2020, 18:00 • RT TORAX ARENA • 18. kolo • Patrik Rošič (@patrik_rosic)

To je ode mne pro dnešek vše, budu se na vás těšit u dalších textových přenosů.

Přeji příjemný zbytek sobotního večera. (20:04:29)
V poslední třetině padly už pouze jen dva góly, a to do branky Poruby. Nejprve vyrovnal na 2:2 Dominik Kuchařík. Už se zdálo, že se půjde do prodloužení, ale devět sekund před třetí sirénou rozhodl o vítězi Václav Kočí.

59:51

Poruba v šesti.

59:51

Vsetín právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro Porubu. VÁCLAV KOČÍ si sjel blíž k brance a do pravého horního rohu Slížovy brány zavěsil. Asistence: Stanislav Kunst a Boris Babeliak.

59:18

Kombinaci hostů zastavuje až Marek Slíž, který pro jistotu kotouč podržel, aby mohli jít jeho spoluhráči vystřídat.

58:44

Vsetín vyhrál vhazování a začal tlačit Porubu v pásmu.

58:37

Oddechový čas pro Vsetín.

58:37

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kacper Macias – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:24

Fanoušci v RT TORAX ARENĚ teď doslova bojují, kdo je lepší na tribunách. Stadionem totiž zní parádní divácká kulisa a o atmosféru je tedy postaráno.

57:03

Oddechový čas pro Porubu.

56:36

Nakonec se ale domácí do kombinace v útočné třetině dostali a i Patrik Janura měl problémy s tečovaným kotoučem.

55:07

Hosté jsou na kotouči a mají více ze hry. Určují tempo zápasu a Porubští teď mají co dělat, aby vyrovnaný stav udrželi.

53:30

Stanislav Kunst vyslal od modré lehkou přízemní střelu, kterou těsně před Markem Slížem tečoval DOMINIK KUCHAŘÍK. Kotouč se dostal do branky kolem pravého betonu. Asistence: Stanislav Kunst a Matyáš Dědek.

52:50

Vsetín v plném počtu.

52:24

Poruba se usadila v pásmu a tlačí čtyřku Vsetína.

51:04

Krzyztof Macias tečoval kotouč těsně nad branku Janury.

50:50

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Václav Kočí – 2 min., faul kolenem).

50:28

RT TORAX vyhazuje na další zakázané uvolnění.

2:3

Branky a nahrávky: 21. Vehovský (Krz. Macias, Halata), 22. Chovanec – 38. Tobola (Kočí, Velikovský), 54. Kuchařík (Kunst, Dědek), 60. Kočí (Kunst, Babeliak)

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Hlaváč, Černý, Kac. Macias, Bechný, Borkovec, Gelnar – Lambert, Koudelný, Ślusarczyk, Vehovský, Krz. Macias, Hradil, Halata, Chovanec, Stodůlka, Kovalčík

VHK ROBE Vsetín: Janura (Nešpůrek) – Velikovský, Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek

Rozhodčí: Novák – Bartek, Zicháček

01:19 VSE 2 Kuchařík, nedovolené bránění
04:51 VSE 2 Bednařík, sekání
20:27 POM 1:0 Vehovský (Krz. Macias, Halata)
21:30 POM 2:0 Chovanec
33:18 POM 2 Chovanec, podrážení