2:18
konec (0:3, 2:8, 0:7)
15.02.2020, 12:00 • ZS Studénka • 7. kolo
HC Studénka – AZ Havířov
2:18
konec (0:3, 2:8, 0:7)
Branky a nahrávky: 22. Žaloudek, 28. Binar (Žaloudek) – 5. Toma (Bryja), 14. Beleš (Jarolím), 18. Šenkyřik (Grygar), 28. Bortoli (Toma), 30. Šenkyřik (Hansel), 32. Šenkyřik (Toma), 33. Toma (Hansel, Šenkyřik), 33. Grygar (Jarolím), 38. Grygar (Jarolím), 39. Hansel (Jung), 40. Hansel (Beleš), 43. Bortoli, 43. Beleš (Bortoli), 45. Jung (Šenkyřik), 47. Jung (Šenkyřik), 47. Jarolím (Grygar), 48. Beleš (Jarolím), 52. Bryja (Grygar)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Studénka:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Pavel — Ondřej Veselý, Martin Tvrdý
Diváci: 41
1. třetina | ||||
4:11 | HAV | 0:1 | Toma (Bryja) | |
9:50 | STU | 2 | Hudec, pozdní dohrání | |
13:13 | HAV | 0:2 | Beleš (Jarolím) | |
14:57 | HAV | 2 | Jung, podrážení | |
17:46 | HAV | 0:3 | Šenkyřik (Grygar) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:57 | STU | 1:3 | Žaloudek | |
26:40 | HAV | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Bryja | |
27:20 | STU | 2:3 | Binar (Žaloudek) | |
27:37 | HAV | 2:4 | Bortoli (Toma) | |
29:28 | HAV | 2:5 | Šenkyřik (Hansel) | |
31:11 | HAV | 2:6 | Šenkyřik (Toma) | |
32:39 | HAV | 2:7 | Toma (Hansel, Šenkyřik) | |
32:47 | HAV | 2:8 | Grygar (Jarolím) | |
35:15 | STU | 2 | Kalvoda, držení | |
37:29 | HAV | 2 | Toma, sekání | |
37:59 | HAV | 2:9 | Grygar (Jarolím) | |
38:19 | HAV | 2:10 | Hansel (Jung) | |
39:31 | HAV | 2:11 | Hansel (Beleš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:40 | HAV | 2:12 | Bortoli | |
42:50 | HAV | 2:13 | Beleš (Bortoli) | |
44:51 | HAV | 2:14 | Jung (Šenkyřik) | |
46:22 | HAV | 2:15 | Jung (Šenkyřik) | |
46:43 | HAV | 2:16 | Jarolím (Grygar) | |
47:30 | HAV | 2:17 | Beleš (Jarolím) | |
51:50 | HAV | 2:18 | Bryja (Grygar) | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
51:50
Autorem branky je LUKÁŠ BRYJA. Asistence: Kryštof Grygar.
47:30
Autorem branky je DANIEL BELEŠ. Asistence: Jakub Jarolím.
46:43
Autorem branky je JAKUB JAROLÍM. Asistence: Kryštof Grygar.
46:22
Autorem branky je SAMUEL JUNG. Asistence: Patrik Šenkyřik.
44:51
Autorem branky je SAMUEL JUNG. Asistence: Patrik Šenkyřik.
42:50
Autorem branky je DANIEL BELEŠ. Asistence: Mario Bortoli.
42:40
Autorem branky je MARIO BORTOLI.
40:01
40:00
39:31
Autorem branky je TOMÁŠ HANSEL. Asistence: Daniel Beleš.
38:19
Autorem branky je TOMÁŠ HANSEL. Asistence: Samuel Jung.
37:59
Autorem branky je KRYŠTOF GRYGAR. Asistence: Jakub Jarolím.
37:29
35:15
32:47
Autorem branky je KRYŠTOF GRYGAR. Asistence: Jakub Jarolím.
32:39
Autorem branky je JAKUB TOMA. Asistence: Tomáš Hansel a Patrik Šenkyřik.
31:11
Autorem branky je PATRIK ŠENKYŘIK. Asistence: Jakub Toma.