0:5

konec (1:2, 1:0, 1:4)

15.02.2020, 18:00 • ZS Kotlina • 40. kolo • Tomáš Sochor

Tipsport: 2.88 4.8 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sportovně-technická komise Českého hokeje zkontumovala sobotní tahák 40. kola druhé ligy mezi Havlíčkovým Brodem a Šumperkem výsledkem 0:5 pro hosty. (23:04:04)
Na začátku třetí třetiny přišel havlíčkobrodský kolaps, kdy hosté vstřelili tři branky během dvou minut. Bruslaři o chvíli později snížili a snažili se utkání zdramatizovat. Draci ale střelou do prázdné brány zpečetili své vítězství. Šumperk si tak odváží z Kotliny tři body.

59:48

Ještě jedno nahození z hole Tomáše Semráda, které končí na mantinelu.

59:32

Kotouč znovu za Nedvědovou bránou.

58:51

Stále pokračuje havlíčkobrodská přesilovka. Hosté ale vyhazují kotouč přes celé hřiště.

58:23

Draci právě vstřelili branku!
Hosté pečetí svojí výhru. Práznou bránu trefil přes celé hřiště JAN MILFAIT. Asistence: Daniel Vachutka a Daniel Kabelka

58:00

Domácí hrají šest na čtyři.

57:54

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:29

Ladislav Pospíchal nahazoval kotouč na bránu, tam ale nebyl nikdo, kdo by puk dorazil.

57:12

Oddechový čas pro hosty.

57:12

Rozehrávku však hosté zkazili a píská se zakázané uvolnění.

56:53

Draci se nikam neženou a hrají v klidu.

56:08

Adam Kofroň naznačil střelu a křížem nahrál na Daniela Vachutku, který trefil spojnici!

55:16

Bruslaři se vydali do rychlého protiútoku. Nepovedla se jim však hned první přihrávka.

54:40

Bruslaři připravili Šumperku pár nepříjemných chvil. Hosté se ale dokázali ubránit a už hrají v pěti.

54:08

Další střela Tomáše Semráda. Jeho dělovku z levého kruhu zkrotil Wanecki.

53:49

Bruslaři si položili Waneckého a přistrčili kotouč na Tomáše Semráda, který však nedokázal snížit!

53:34

0:5

Branky a nahrávky: 17. Voříšek (Kulhánek, Vala), 38. Třetina (Pospíchal, Semrád), 46. Semrád (Kadlec) – 15. Vachutka (Jaroš, Milfait), 20. Scheuter (Spratek, Kofroň), 42. Spratek (Kofroň, Kabelka), 43. Spratek (Hroch), 44. Milfait (Vachutka, Drtil), 59. Milfait (Vachutka, Kabelka)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Semrád, Kulhánek, Vala (A), Pospíchal, Vála, Benák, Dvořák – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Plachý, Cachnín, Voříšek (A) – Kadlec, Ludvík, Kuchta – Čermák

DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (Peksa) – Kabelka, Gewiese (C), Řezáč, Drtil, Haloda, Sedlák (A), Plhal – Milfait (A), Vachutka, Horký, Urban, Jaroš, Spratek, Pokorný, Müller, Antonov, Scheuter, Hroch, Kofroň

Rozhodčí: Michal Maršálek – Petr Křivohlavý, Martin Klouda