Mladá Boleslav – Plzeň 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Hrbas (Ševc, Skalický), 32. Šťastný (Ševc, R. Zohorna), 59. Kašpar (Lunter, Dlapa) – 25. Straka (Čerešňák, Gulaš)
SHK Hodonín – Opava 3:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Janás (Komínek), 49. Polák (Charvát), 57. Mlynář – 44. Wolf (Štindl, Zelenkov), 60. Wolf (Pawliczek)
Žďár n/S – Kopřivnice 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Medek (Jícha, Kunstmüller), 30. Kaldeček (Prokš), 53. Čermák (Lojek, Jenáček), 59. Bureš (Kališ) – 51. Gola (Suchý, Bail)
Havlíčkův Brod – Šumperk 0:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Voříšek (Kulhánek, Vala), 38. Třetina (Pospíchal, Semrád), 46. Semrád (Kadlec) – 15. Vachutka (Jaroš, Milfait), 20. Scheuter (Spratek, Kofroň), 42. Spratek (Kofroň, Kabelka), 43. Spratek (Hroch), 44. Milfait (Vachutka, Drtil), 59. Milfait (Vachutka, Kabelka)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Seidler (Žák), 43. Vávra (Vaněk, Weintritt), 44. Žák (Pořízek) – 1. Finsterle (Hruška, Poruba), 59. Kuba (F. Palička, Hruška)
Columbus – NY Rangers 1:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Bjorkstrand (Harrington, Nyquist) – 1. Bučněvič (Trouba, Kreider), 57. Kreider (Kreider, Fox), 59. R. Strome (Di Giuseppe, Panarin)
Carolina – New Jersey 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Niederreiter (H. Fleury, Nečas), 12. Foegele (Pesce, J. Staal), 34. Svečnikov (T. Teräväinen, Aho), 42. Nečas, 55. Edmundson (Niederreiter, Pesce) – 8. Müller (Zajac, N. Gusev), 55. J. Anderson (N. Merkley)
Pittsburgh – Montreal 4:1
01:08, konec
Branky a nahrávky: 28. Letang (Crosby, Hörnqvist), 38. Zucker (Crosby, Simon), 40. Zucker (M. Pettersson, Crosby), 59. Aston-Reese (B. Tanev, Blueger) – 40. Gallagher (Tatar, Mete)
Winnipeg – San Jose 2:3
01:10, konec
Branky a nahrávky: 29. Connor (Wheeler, Pionk), 30. Wheeler (Copp, Ehlers) – 15. Sörensen (True, Gambrell), 46. M. Karlsson (Kellman, Noesen), 47. Meier (Labanc, Burns)
Boston – Detroit 4:1
19:10, konec
Branky a nahrávky: 29. McAvoy, 30. Bergeron (Marchand), 33. Coyle (McAvoy, Heinen), 54. Pastrňák (Marchand) – 4. Helm
St. Louis – Nashville 3:4
21:10, konec
Branky a nahrávky: 25. Sanford (Blais, Thomas), 27. Schwartz (B. Schenn, Perron), 31. Kyrou (Bozak) – 7. Arvidsson (Mikael Granlund), 13. Duchene (F. Forsberg, Turris), 25. Turris (Johansen), 44. Mikael Granlund (Josi, Turris)
Tampa – Philadelphia 5:3
22:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Killorn (Shattenkirk, Sergačjov), 15. Paquette (T. Johnson, Maroon), 23. Verhaeghe (Hedman, Gourde), 53. B. Point (Stamkos, Kučerov), 60. Kučerov (Stamkos) – 29. Provorov (Giroux, Couturier), 56. J. van Riemsdyk (Niskanen, Sanheim), 57. Giroux (Provorov, Konecny)
Florida – Edmonton 1:4
22:00, konec
Branky a nahrávky: 49. Huberdeau (Ekblad, Barkov) – 16. A. Larsson (Nugent-Hopkins, Yamamoto), 41. Draisaitl (Yamamoto, Nugent-Hopkins), 59. Nurse, 60. Yamamoto (Draisaitl)
Minnesota – San Jose 0:2
23:18, konec
Branky a nahrávky: 44. Gambrell (Burns, Suomela), 60. M. Karlsson (Goodrow, Vlasic)
Novosibirsk – Čerepovec 3:2
11:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Puustinen (N. Korotkov, Ruohomaa), 20. Jokipakka (Romancev, Milovzorov), 54. I. Makarov (Ruohomaa, Puustinen) – 6. M. Chabarov, 15. Chochlov (Monachov, Provolněv)
Barys – Soči 3:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Sagadejev (Blacker, Gurkov), 22. Valk, 51. Ševčenko (Blacker) – 35. Šmeljov (J. Alexandrov, A. Petrov), 46. Strömwall (Altybarmakjan)
Ufa – Petrohrad 4:5
12:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Sošnikov (Arzamascev, Manninen), 12. Sošnikov (Omark, Arzamascev), 38. Sošnikov (Hartikainen), 54. Kartajev (Gimatov) – 2. Bengtsson (Kemppainen, Jakupov), 34. Tokranov (Bengtsson), 40. Tokranov (Bengtsson, Lehterä), 42. S. Plotnikov (Kemppainen, Ketov), 61. Tokranov (S. Plotnikov, Kuzmenko)
Čeljabinsk – Kunlun 3:2
13:00, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 9. An. Popov (Kosov, Karlin), 34. Osnovin, rozh. náj. Stěpanov – 31. Lockhart, 32. Werek (Foo, T. Murphy)
Jaroslavl – CSKA Moskva 0:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Nestěrov (Slepyšev, Vey), 48. Světlakov (A. Romanov, Mamin), 50. Kaprizov (Slepyšev, A. Romanov), 53. Kaprizov (Slepyšev, Vey)
Jokerit – Magnitogorsk 3:4
15:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 12. Savinainen (Regin, O'Neill), 32. Mäenalanen (Savinainen, D. Sklenička), 52. Anttila (Oksanen, Pihlström) – 16. Mozjakin (Filippi, A. Nestrašil), 21. Filippi (Mozjakin), 35. J. Jakovlev (Mozjakin, Loktionov), rozh. náj. Kozun
Kazaň – Spartak Moskva 4:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 40. K. Petrov (Wikstrand, Frattin), 51. Zaripov (Jarullin), 54. Dyňak (Zaripov, Rukavišnikov), 59. E. Galimov (Pedan, M. Gluchov) – 47. Chochlačov (D. Višněvskij, Malychin)
Nižněkamsk – Vladivostok 6:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Šiksatdarov (Padakin, An. Sergejev), 4. Aťušov (Z. Mitchell), 29. Enlund (Berglund, Chajrullin), 39. Šarifjanov (Černikov, An. Sergejev), 45. R. Murphy, 58. Šiksatdarov (P. Kulikov, Grošev) – 45. Vicharev (Bakoš, Ljungh)
N.Novgorod – Chabarovsk 2:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Aljajev (Barancev, Rattie), 42. Žafjarov (Aljajev, Schroeder) – 8. Vitásek (Ruděnkov, Fajzullin), 32. Gorškov (Vj. Ušenin, Vitásek), 36. Železkov (A. Lazarev), 44. Jazkov (T. Zohorna), 56. V. Vasiljev (Ignatovič, Rasskazov)
Minsk – Jekatěrinburg 4:6
15:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Paré (Denisov, Prince), 33. Prince (Gragnani, Spooner), 44. Stefanovič (A. Kosticyn), 55. Prince (Gotovec, Elliott) – 16. Alexej Vasilevskij (Obidin), 31. Platt, 41. Macek (Dawes, Holland), 41. A. Garejev (Bělousov), 56. Sexton (Litovčenko, Platt), 60. Platt (Mozer, Holland)
Riga – Dynamo Moskva 6:7
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Darzinš (M. Redlihs), 6. Meija (Ashton, Sotnieks), 12. Ďaloga (M. Redlihs), 12. Gimajev (Marshall, Protapovič), 17. Ashton (Mamčics), 60. Meija (Balinskis, Pavlovs) – 1. Tarasov (Pulkkinen, Indrašis), 9. Tarasov (Indrašis), 29. A. Petersson (Šipačov), 30. Jaškin (Ljamin, Hietanen), 37. J. Zajcev (Tarasov, Pulkkinen), 51. Jaškin (Šipačov), 64. Jaškin (Šipačov)
Motor ČB – Vsetín 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Endál (M. Novák, Gilbert), 49. Z. Doležal (M. Novák, J. Kloz), 52. Vydarený (Karabáček) – 19. Pechanec (Smetana, D. Tůma), 46. Teper (Slováček, Jonák)
Havířov – Poruba 2011 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Kotala (O. Procházka, Rašner), 46. Bambula – 9. Gřeš (Sikora, Slavík), 21. Hudeček (Sikora), 50. Guman (Toman, Špaček), 58. Kanko, 60. Hudeček (Sikora), 60. Zdeněk (J. Káňa, Husák)
Přerov – Slavia 2:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 49. Forman (Zbořil), 59. Pšurný (Krisl, Kubeš) – 50. Šmerha (J. Novák), 56. Kuťák (Šmerha, M. Ondráček), 63. Šmerha (Kuťák, M. Ondráček)
Litoměřice – Chomutov 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. M. Kadlec (Kangas, Strejček), 57. M. Kadlec (Klikorka, Korkiakoski), 60. M. Beran (Klikorka, L. Doudera), 64. Gaspar (M. Kadlec, D. Voženílek) – 7. Hlava (Kverka), 8. J. Svoboda (Štich), 35. Suchý (Žovinec, Chlouba)
Kadaň – Sokolov 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Foltýn (Wojnar), 59. J. Müller (Kůs, M. Zabloudil) – 60. T. Rohan (M. Zadražil, Houška)
Prostějov – Benátky n/J 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Nouza (Mrázek, Divíšek), 34. M. Novák (Hamrlík, V. Meidl), 57. Mrázek – 6. A. Dlouhý (Měchura, Pabiška)
Frýdek-M. – Třebíč 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Kaukič (Stuchlík), 57. Tomi (Haman, M. Adámek) – 1. Psota, 5. Nedvídek (Šťovíček, Laš), 34. Nedbal (D. Krenželok, Psota)
Jihlava – Ústí n/L 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Skořepa (J. Pohl, Pekr), 7. Chlubna (Anděl, Jiránek), 9. J. Pohl (Skořepa, Čachotský), 52. Protasenja (Fronk, Půža), 53. Pekr (Staněk, Anděl) – 38. Pšenička
Děčín – Mostečtí Lvi 7:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Zukal (Zajan, Sýkora), 3. Volráb (Sýkora), 15. Balcar, 25. Zajan (Sýkora, Balcar), 27. Balcar (Volráb), 36. Málek (Sýkora, Balcar), 39. Faigl (Oliverius, Kaltenböck) – 11. Bečvář, 15. Bečvář, 34. Urbánek (Nedrda, Mical), 39. Bečvář (Kýhos, Mical), 48. Havlůj (Mical, Nedrda)
Řisuty – Jablonec n/N 8:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Okegawa (Paršakov, Řepka), 10. Kolářík (Vyskočil), 30. Patyk (Petráš, Potěchin), 31. Paršakov (Danov, Okegawa), 35. Formánek (Kolářík, Zderadička), 57. Petráš (Patyk, Řepka), 59. Potěchin (Patyk, Řepka), 60. Keszi (Formánek) – 40. Nezbeda (Nevyhoštěný, Kačírek), 50. Nezbeda (Pavlů, Nevyhoštěný), 51. Jursa (Král, Bouřil)
Bílina – Dvůr Králové n. L. 4:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Procházka (Urban), 29. Dubrovin (Brzek, Mašek), 45. Kolíček (Petržílka, Šimeček), 58. Procházka – 13. Fořt (Svoboda, Brokeš), 16. Mocek (Brokeš, Fořt), 20. Luštinec, 25. Luštinec (Havlas), 40. Brokeš (Fořt), 44. Brokeš (Fořt, Svoboda), 52. Karlík (Luštinec, Valašek), 53. Fořt (Brokeš, Svoboda)
Vrchlabí – Nová Paka 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Dvořák (Matějček), 33. Šlaicher R. (Moník J., Moník F.), 36. Urban (Bednář, Havránek), 44. Sýkora (Voženílek, Bednář), 55. Urban (Sýkora) – 47. Půlpán T. (Abraham, Hric)
Kolín – Příbram 1:4
17:07, konec
Branky a nahrávky: 18. Josef Malý (Václav Jankovský) – 4. Daniel Kolouch (Luboš Brzák, Ondřej Panna), 31. Daniel Kolouch (Luboš Brzák), 58. Jan Tlačil (Marcel Hlaváček), 59. Jan Tlačil (Zdeněk Kutlák)
Písek – Klatovy 1:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Karbulka (Bednařík) – 10. Procházka (Krliš), 19. Přikryl (Houfek, Sysel), 20. Slanina (Houfek, Přikryl), 24. Procházka (Krliš, Reitspies), 32. Leština (Houfek, Krliš), 48. Přikryl (Slanina, Hajšman), 55. Roubal (Walter, Houfek), 58. Krliš (Roubal, Hanzlík)
Tábor – Kobra 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Černý (Matušík), 28. Zayml (Blažek), 30. Matušík (Černý, Šulek), 38. Seidl (Zayml, Černý) – 11. Tondr (Mrkvička, Šťastný), 37. Bříška (TS), 57. Tondr (Bříška, Šteiner)
Studénka Sledge – Zlín sledge 5:2
11:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Lisov (Panfilov), 20. Panfilov (Kalegaris), 24. Kalegaris (Panfilov), 43. Panfilov (Lisov), 45. Kalegaris – 7. Korman (Hábl Z.), 28. Joppa (Ferenčík)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 4:2
16:15, konec
Branky a nahrávky: 19. Kovářík (Hering), 20. Pabst (Kubeš, Motyčka), 26. Motyčka (Hering), 42. Kubeš – 17. Geier, 30. Geier (Hrbek, Wágner)
HC Vizi – Tomahawk 13:1
17:00, konec (21)
Branky a nahrávky: 2. Bastl (Janoušek), 6. Bastl (Hlaváč), 8. Hlaváč (Bastl), 10. Kovařík (Kohout), 12. Kovařík (Křepel), 13. Bastl (Vizinger), 15. Kohout (Kovařík), 16. Hlaváč (Bastl), 26. Novák (Kovařík), 38. Čížek (Novák), 43. Bastl (Vizinger), 44. Kohout (Janoušek), 44. Vizinger (Bastl) – 41. Polena (Míšek)
Vačice – Marsy Klatovy 1:5
18:40, konec (21)
Branky a nahrávky: 24. Smolík (Čuban) – 30. Henrich (Pytel), 34. Henrich (Pytel), 36. Němec (Pytel), 37. Pytel (Vlach st.), 39. Pytel (Henrich)
AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko 5:2
20:30, konec (21)
Branky a nahrávky: 11. Prokeš (Hejduk), 27. Kubát, 27. Němeček (Kisling), 43. Kotáb (Prokeš), 45. Kubát (Prokeš) – 14. Kučera (Václavovic), 44. Henrich
Kobra Praha B – HK Jičín 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Knoppová (Benešová, Nebeská), 24. Nebeská (Knoppová, Benešová), 29. Benešová (Prošková, Nebeská), 45. Prošková – 1. Zárybnická (Erbanová), 1. Saalová (Erbanová, Zárybnická), 42. Erbanová, 57. Saalová (Zárybnická), 64. Erbanová
Smíchov 1913 – Žižkov Praha 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Kněžek (Krejčí), 21. Sůva, 31. Sůva (Dongres, Schovánek), 37. Dongres (Kasík), 39. Dongres (Schovánek), 44. Dongres (Dongres), 54. Štefan (Sůva) – 47. Kindl (Bíza), 53. Gross
Hvězda Praha – Letňany 4:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Fuks (Hyršl, Klečka), 18. Fuks (Chvála), 22. Hyršl (Fuks), 54. Velas (Čadek) – 46. Kvaček (Šilhan, Gebell)
HC TNP Praha – Berounští Medvědi 15:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Novák (Kazda, Kadaně), 9. Kadaně (Kazda), 19. Mišner (Mrázek), 24. Šramota (Mišner, Mrázek), 26. Novák (Novák), 27. Rulf (Mišner), 27. Neuman, 36. Novák (Kazda, Kadaně), 37. Valder (Božilov, Neuman), 39. Božilov (Mišner, Šulc), 41. Neuman (Valder, Božilov), 45. Šramota (Zima, Mišner), 57. Štěpán (Novák, Kazda), 58. Bílek (Král), 59. Mišner (Šramota, Mrázek) – 8. Nejepsa, 56. Nejepsa
Říčany – Slavia 5:2
11:10, konec
Branky a nahrávky: 37. Zákoucký (Zmuda), 50. Heřman, 53. Novotný (Hartman), 57. Novotný (Heřman, Hartman), 60. Novotný (Heřman) – 26. Rosenbaumová, 36. Filip (Hörnig)
Hvězda Praha – Letňany 6:4
12:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Šlechta (Kalivoda), 29. Vohralík (Richter), 30. Šlechta (Kalivoda), 32. Kalivoda (Hlávka), 37. Hlávka (Šlechta), 47. Vohralík – 17. Šimáček, 36. Stibůrek (Boháček), 50. Boháček, 54. Adamec (Stibůrek)
Telč – Humpolec 0:0
10:00, konec
Náměšť n. O. – Velké Meziříčí B 0:0
10:00, konec
Světlá nS – Velká Bíteš B 0:0
12:00, konec
Jihlava – Havlíčkův Brod 0:0
12:45, konec
SK Karviná – Poruba 15:7
14:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Volf (Boniatti), 4. Boniatti (Helis), 10. Pala (Chlebík), 10. Pala (Vincenec), 15. Helis (Volf), 23. Helis, 23. Helis (Boniatti), 27. Helis (Bojko), 31. Volf (Helis), 37. Helis (Boniatti), 37. Boniatti (Helis), 50. Pala, 51. Helis (Boniatti), 52. Volf (Helis, Boniatti), 60. Vincenec – 1. Veselý, 22. Veselý, 32. Myšík (Kuzník), 36. Veselý, 38. Myšík, 39. Uher, 54. Uher
HC Domažlice – Plzeň 1929 B 1:17
12:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Decker (Wolf) – 1. Kreuzman, 3. Holmik, 3. Singer, 5. Beran (Pustovost), 7. Kratochvíl (Singer), 13. Turek, 16. Klapáč (Kreuzman), 18. Beran (Pustovost), 19. Singer (Svoboda), 21. Turek (Kreuzman), 24. Turek (Klapáč), 26. Beran (Klapáč), 27. Pustovost (Beran, Holub), 32. Pustovost (Beran), 36. Klapáč (Kreuzman), 37. Beran (Holub), 57. Beran (Holub)
Pilsen Wolves – Klatovy 14:1
16:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Svrček, 2. Taliga (Svrček), 20. Bílek, 21. Taliga, 23. Svrček (Taliga), 27. Svrček (Kus), 29. Bílek (Puhman), 33. Svrček, 39. Taliga (Svrček), 49. Svrček, 51. Taliga (Bílek), 55. Svrček (Taliga), 58. Taliga (Brož), 60. Taliga (Kus) – 32. Lavička
Kladno – Černošice 7:6
10:15, konec
Branky a nahrávky: 9. Holoubek (Jirátko), 20. Jirátko (Holoubek, Kučera), 43. Holoubek, 45. Petera (Koudelka), 46. Holoubek, 56. Kučera, 58. Holoubek – 14. Pravda (Hnilicová), 25. Trachta, 31. Trachta (Tvrdík, Sedlář), 46. Flossmann (Novák), 54. Kincl (Sedlář), 60. Sedlář (Arnold, Trachta)
Lev Benešov – Neratovice 15:8
10:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Vovsík, 10. Pejša (Dvořák, Pecka), 11. Pejša (Pecka), 13. Vyskočil (Pejša), 17. Veber (Vyskočil, Vovsík), 26. Vyskočil, 30. Dvořáková (Vovsík), 36. Kůstka (Vyskočil), 38. Dvořák (Pejša, Dvořáková), 38. Vovsík (Vyskočil), 41. Vovsík, 43. Vovsík (Pecka), 53. Dvořák (Vovsík), 55. Pecka (Dvořák, Pejša), 57. Vyskočil (Dvořák) – 17. Anděl (Vlk), 18. Vlk, 21. Soriano (Vlk), 39. Pek, 40. Michálek, 41. Michálek (Soriano), 43. Vlk (Zeus), 59. Vlk (Soriano)
V.Popovice – Kutná Hora 4:4
11:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Buldra, 17. Polák (Brožek), 32. Polák, 49. Polák (Vyšata) – 5. Hykš (Krištof), 12. Komárek (Sovová), 18. Socha (Linek), 56. Socha
Kolín B – Benátky n/J B 8:3
14:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Gráf, 9. Junek (Vondráček), 22. Mén (Junek, Zdeněk), 28. Zdeněk (Junek), 34. Mén (TS), 39. Mén (Junek), 43. Junek, 45. Junek (Mén, Zdeněk) – 30. Bydžovský (Příhoda), 37. Blecha, 59. Pýcha (Blecha)
Uh.Brod – Kroměříž 0:11
11:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Jarka (Mišurec, Palička), 8. Harásek, 13. Mišurec (Jarka, Palička), 15. Večerka (Mareš, Trnavský), 17. Zbořil, 18. Trnavský, 23. Harásek, 27. Trnavský (Mišurec), 40. Mišurec, 44. Maček (Harásek), 54. Jarka (Fryček, Mišurec)
Uh.Ostroh – Uh. Hradiště 6:6
11:45, konec
Branky a nahrávky: 1. Veselý (Tomek), 6. Mojžiš (Zalubil), 17. Nevídal (Šácha), 19. Mojžiš (Jakeš), 35. Němčický (Tomek), 39. Nevídal (Veselý) – 3. Lačňák (Tureček), 7. Malaska (Tureček), 34. Tureček, 39. Malaska (Lačňák), 50. Malaska (Vaněk), 50. Číhal (Lačňák)