HC Sledge Studénka – SHK LAPP Zlín

5:2

konec (1:1, 2:1, 2:0)

15.02.2020, 11:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Tomáš Vlček

Ve třetí třetině to byl dlouho boj bez branek, až v závěru se dvakrát prosadili domácí a potvrdili svou výhru na konečných 5:2.

Znamená to, že zítra v 7:30 se ve třetím semifinále musí rozhodnout, kdo si zahraje o titul a kdo o bronz.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou dalších přenosů. (12:34:23)

44:38

Domácí nahazují puk po buly do pásma Zlína a zápas seuž bude jen dohrávat.

44:32

44:32 KALEGARIS - 5:2

44:32

Studénka právě vstřelila branku!
Teď už se ale domácí do prázdné branky prosazují, konkrétně to byl SANDRO KALEGARIS, který "naskočil" z trestné lavice, přebruslil soupeře zvyšuje na 5:2. Bez asistence.

43:52

Puk vyhozený z pásma domácích míjí prázdnou branku Zlína!

43:15

Hosté to zkoušejí bez brankáře, hraje se totiž v pásmu Studénky.

42:48

42:48 PANFILOV - 4:2

42:48

Domácí dávají čtvrtou branku a hodně se přibližují výhře v dnešním utkání. SERGEJ PANFILOV dostal přesnou dlouhou křížnou přihrávku a zblízka poslal puk pod přesunujícím se Matouškem – 4:2. Asistence: Dimitrij Lisov.

42:22

Hrajeme 4 na 4, puk mají domácí.

42:10

Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kalegaris – 2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín (Ferenčík – 2 min, hrubost).

41:13

Už to vypadalo, že domácí mají puk pod kontrolou, ale na vlastní modré jej ztratili a byla z toho megašance Joppy. Puk se však odrazil od tyčky a zůstal stát na brankové čáře, odkud jej Lepáček uklidil do bezpečí.

Oddechový čas pro hosty. Ti chtějí zřejmě buly v útočné třetině využít k nějakému signálu.

40:43

Icing domácích.

40:32

Erik Fojtík v dobré pozici přestřeluje branku.

40:24

Matoušek teď předvedl trochu nejistý zákrok a je z toho tlak sledgistů Studénky.

39:45

Nakonec ji domácí uhájili a sami otáčejí hru.

39:15

Sledujeme úpornou bitvu o puk a přejetí domácí modré čáry.

5:2

Branky a nahrávky: 12. Lisov (Panfilov), 20. Panfilov (Kalegaris), 24. Kalegaris (Panfilov), 43. Panfilov (Lisov), 45. Kalegaris – 7. Korman (Hábl Z.), 28. Joppa (Ferenčík)

HC Sledge Studénka: Lepáček – Hečko, Kudela V., Fojtík – Panfilov, Lisov, Kelegaris, Kudrna, Severin

SHK LAPP Zlín: Matoušek – Julina, Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Rauš, Zdražil, Joppa, Turic, Hábl, Panák, Šafařík, Korman

Rozhodčí: Janda L. , Moravec