7:5
konec (3:2, 4:2, 0:1)
15.02.2020, 15:00 • Zimní stadion, Děčín • 40. kolo • Vendula Zdražilová
Tipsport: 2.42 4.5 2.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.42 - 4.5 - 2.1
HC Děčín – Mostečtí Lvi
7:5
konec (3:2, 4:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Zukal (Zajan, Sýkora), 3. Volráb (Sýkora), 15. Balcar, 25. Zajan (Sýkora, Balcar), 27. Balcar (Volráb), 36. Málek (Sýkora, Balcar), 39. Faigl (Oliverius, Kaltenböck) – 11. Bečvář, 15. Bečvář, 34. Urbánek (Nedrda, Mical), 39. Bečvář (Kýhos, Mical), 48. Havlůj (Mical, Nedrda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Děčín:
Lavinger (Brňák) – Balcar, Černohorský, Kaltenböck, Loukota, Zukal, Málek – Sýkora, Volráb, Fojt, Ineman, Kuchynka, Smola, Zajan, Oliverius (C), Arnold, Faigl
Náhradníci:
Trenér:
Mostečtí Lvi:
Hosnedl (39. Kovařík) – Havlík, Havlůj (C), Urbánek, Žítek, Fučík, Polák – Kuběna, Mical, Drašar, Böhm, Kýhos (A), Bečvář, Čmolík, Dohnal, Nedrda (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Luczków – Toman, Goltsch
Diváci: 256
1. třetina | ||||
00:57 | DEC | 1:0 | Zukal (Zajan, Sýkora) | |
02:48 | DEC | 2:0 | Volráb (Sýkora) | |
09:40 | MOL | 2 | Havlůj, sekání | |
10:48 | MOL | 2:1 | Bečvář | |
14:03 | DEC | 3:1 | Balcar | |
14:51 | MOL | 3:2 | Bečvář | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:28 | DEC | 4:2 | Zajan (Sýkora, Balcar) | |
26:31 | DEC | 5:2 | Balcar (Volráb) | |
27:12 | DEC | 2 | Volráb, držení hole | |
31:21 | DEC | 2+2 | Smola, vysoká hůl | |
33:32 | MOL | 5:3 | Urbánek (Nedrda, Mical) | |
34:50 | MOL | 2 | Havlík, napadení | |
35:20 | DEC | 6:3 | Málek (Sýkora, Balcar) | |
38:08 | DEC | 7:3 | Faigl (Oliverius, Kaltenböck) | |
38:08 | MOL | -Kovařík +Hosnedl (Střídání) | ||
39:00 | MOL | 7:4 | Bečvář (Kýhos, Mical) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:34 | MOL | 2 | Fučík, podrážení | |
42:51 | MOL | 2 | Havlík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
46:11 | DEC | 2 | Oliverius, podrážení | |
47:15 | MOL | 7:5 | Havlůj (Mical, Nedrda) | |
48:56 | MOL | 2 | Mical, podrážení | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
59:48
59:34
59:15
58:41
58:25
58:00
57:30
57:19
57:19
56:13
55:17
55:00
54:30
53:43
53:16
52:29