2:18
konec (0:3, 2:8, 0:7)
15.02.2020, 12:00 • ZS Studénka • 7. kolo
HC Studénka – AZ Havířov
2:18
konec (0:3, 2:8, 0:7)
Branky a nahrávky: 22. Žaloudek, 28. Binar (Žaloudek) – 5. Toma (Bryja), 14. Beleš (Jarolím), 18. Šenkyřik (Grygar), 28. Bortoli (Toma), 30. Šenkyřik (Hansel), 32. Šenkyřik (Toma), 33. Toma (Hansel, Šenkyřik), 33. Grygar (Jarolím), 38. Grygar (Jarolím), 39. Hansel (Jung), 40. Hansel (Beleš), 43. Bortoli, 43. Beleš (Bortoli), 45. Jung (Šenkyřik), 47. Jung (Šenkyřik), 47. Jarolím (Grygar), 48. Beleš (Jarolím), 52. Bryja (Grygar)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Studénka:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Pavel — Ondřej Veselý, Martin Tvrdý
Diváci: 41
1. třetina | ||||
4:11 | HAV | 0:1 | Toma (Bryja) | |
9:50 | STU | 2 | Hudec, pozdní dohrání | |
13:13 | HAV | 0:2 | Beleš (Jarolím) | |
14:57 | HAV | 2 | Jung, podrážení | |
17:46 | HAV | 0:3 | Šenkyřik (Grygar) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:57 | STU | 1:3 | Žaloudek | |
26:40 | HAV | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Bryja | |
27:20 | STU | 2:3 | Binar (Žaloudek) | |
27:37 | HAV | 2:4 | Bortoli (Toma) | |
29:28 | HAV | 2:5 | Šenkyřik (Hansel) | |
31:11 | HAV | 2:6 | Šenkyřik (Toma) | |
32:39 | HAV | 2:7 | Toma (Hansel, Šenkyřik) | |
32:47 | HAV | 2:8 | Grygar (Jarolím) | |
35:15 | STU | 2 | Kalvoda, držení | |
37:29 | HAV | 2 | Toma, sekání | |
37:59 | HAV | 2:9 | Grygar (Jarolím) | |
38:19 | HAV | 2:10 | Hansel (Jung) | |
39:31 | HAV | 2:11 | Hansel (Beleš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:40 | HAV | 2:12 | Bortoli | |
42:50 | HAV | 2:13 | Beleš (Bortoli) | |
44:51 | HAV | 2:14 | Jung (Šenkyřik) | |
46:22 | HAV | 2:15 | Jung (Šenkyřik) | |
46:43 | HAV | 2:16 | Jarolím (Grygar) | |
47:30 | HAV | 2:17 | Beleš (Jarolím) | |
51:50 | HAV | 2:18 | Bryja (Grygar) | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
37:29
35:15
26:40
14:57
9:50