Jižní Korea – Česko

2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

08.02.2020, 11:00 • Hokejový stadion Kangnung • Vít Muzikář

V dějišti posledních zimních olympijských her čeká český tým další utkání již v noci ze soboty na neděli, kdy se od 4:00 SEČ představí proti Polkám. (13:20:07)
České hráčky otočily na Legacy Cupu utkání s Jižní Koreou a vítězí 3:2 po prodloužení. Domácí hráčky se ujaly vedení po otočce kolem tyče a odrazu od brankářky Hřívové do sítě. Nicméně Vaněčková si vynutila prodloužení a v něm potvrdila Serdar svůj vynikající individuální výkon.

62:16

62:16 SERDAR - 2:3

62:16

Česko právě vstřelilo branku!
LENKA SERDAR byla nejprve důrazná ve středním pásmu. Z toho těžila Škorpíková na pravé straně, ta jí vrátila puk na střed a LENKA SERDAR potom vymetla levou šibenici. Asistence: Patricie Škorpíková.

61:46

Ofsajd také na opačné straně.

61:30

Serdar vjela do ofsajdu.

60:54

Dva na jednu, ale Korejky se na poslední chvíli vložily do pasu na Serdar na pravou stranu. Serdar by byla jinak zřejmě sama před korejskou brankářkou.

60:24

Alexandra Halounová poslala puk ve středním pásmu pouze na hokejku soupeřky.

60:01

60:00

59:35

Hra je přerušena po souboji před korejskou střídačkou, nařízeno buly v českém útočném pásmu.

59:06

Střelu přes Vaněčkovou si našla lapačka Hřívové a vhazuje se tak na levém kruhu.

58:40

Střelu Serdar z mezikruží zablokovaly Korejky a korejská brankářka potom lapila pokus z pravé strany.

57:47

Alexandra Halounová nahrála na pravé křídlo a po souhře s Petřekovou se ještě tlačila do zakončení z bezprostřední blízkosti.

57:18

Češky byly aktivní při forčekinku, následně vybojovaly buly před korejskou brankou.

56:40

Korejská nahrávka na levý kruh postrádala přesnost a Češky tak drží kotouč.

55:44

Sandra Halounová byla u kotouče později než soupeřka, ale Češky díky Alexandře Halounové získaly puk zpět.

2:3

Branky a nahrávky: 14. -, 48. - – 31. Škorpíková, 54. Vaněčková (S. Halounová), 63. Serdar (Škorpíková)

Česko: Hřívová (Švejdová) – Vaněčková, Škrdlová, A. Halounová, Habartová, S. Halounová, Hrubanová, Chladová, Škorpíková, Kalová, Petřeková, Černá, Machková, Serdar, Dvořáková.

04:34 KOR 2
12:37 CZE 2
13:29 KOR 1:0 -
24:41 CZE 2
30:22 CZE 1:1 Škorpíková
36:17 CZE 2 Škrdlová
37:10 KOR 2 -, hákování