konec (3:1, 1:2, 0:0)

08.02.2020, 18:00 • 38. kolo • Anna Marie Kokrhounová

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších onlajnů na počtenou. (20:19:35)
To bylo drama až do konce! Do poslední třetiny vstoupili mostečtí Lvi s jednogólovým mankem, které se urputným způsobem snažili vymazat. To se jim nepodařilo ani v závěrečném náporu a Trutnov tak zápas ovládl 4:3. Odčinil tak poslední domácí prohru proti Mostu 1:10 a do tabulky zapsal důležité tři body.

59:14

Jakub Tatar si to s pukem už už mířil k prázdné bráně, byl však dovoleným způsobem sražen k zemi. Puk do branky neusměrnil ani žádný z jeho spoluhráčů.

58:40

Lukáš Hosnedl je na střídačce, Mostečtí to zkusí v šesti!

57:39

Utkání je teď hodně napínavé. Pokud chtějí Lvi dnes bodovat, musí v následujících dvou minutách vstřelit alespoň jeden gól.

57:28

Dnešní utkání sleduje 456 diváků.

56:38

Domácí už dopředu nejsou tak silní a veškeré své síly soustředí na bránění. To je potřeba, neboť Lvi jsou směrem dopředu hodně nebezpeční.

56:00

Hosté pokračují v ofenzivní aktivitě. Dnes dvougólový Smolka mířil na hattrick. střelou z mezikruží. Tu však nasměroval pouze do výstroje trutnovského brankáře.

55:33

Mostečtí byli velice blízko vyrovnávacímu gólu. Po střele se kotouč odrazil před Ašenbrennera, kde ho sebral jeden z hostů a chtěl pálit do odkryté branky. To se mu nakonec nepovedlo.

55:00

Hosté se tlačí za vyrovnáním, Ašenbrenner svůj tým ale drží dobrými zákroky.

54:07

Jakub Tatar skvěle dobruslil dlouhou rozehrávku tak, aby to nebylo zakázané uvolnění, více toho Trutnov v útočné třetině však nezvládl.

53:40

Mical obalamutil jednoho z domácích obránců a ocitl se tak v dobré střelecké pozici před Ašenbrennerem. Svižnou střelou pálil několik centimetrů nad trutnovskou svatyni.

52:51

Matěj Poul najel po levé straně do pásma, sjel ale až příliš blízko brance a jeho střela z ostrého úhlu pouze lízla Hosnedlovy betony.

52:00

Lvi jsou sice už v plném počtu, hraje se ale nadále v mosteckém obranném pásmu.

51:42

51:13

David Jirásek prudce pálil od modré, jeho střela ale letěla mimo a ani jedna z dorážek jeho spoluhráčů se neujala.

50:56

Domácí už rozestavěli přesilovkový čtverec, střelu Kubináčka však Hosnedl ukrývá ve své náruči.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Starý (Višňák, Planý), 5. Planý (Starý), 6. Fedulov (Škvrně, Junek), 25. Poul – 18. Smolka (Nedrda, Urbánek), 25. Řehoř (Mical), 28. Smolka (Urbánek, Havlůj)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Krofta) – Suk, Kynčl, Junek, Vácha (A), Jirásek, Faltys, Pohl, Višňák – Bucek, Poul, Janoušek, Škvrně, Kubinčák (A), Fedulov, Planý, Starý, Tatar.

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Šesták, Havlůj (C), Urbánek, Havlík, Fučík, Polák – Mical, Čmolík, Nedrda (A), Kýhos (A), Bakrlík, Řehoř, Smolka, Kuběna, Böhm.

Rozhodčí: Bernat – Pechánek, Bohuněk