konec (2:3, 0:2, 1:0)

08.02.2020, 20:00 • Zimní Stadion Kuřim • 16. kolo • Patrik Czepiec

Tipsport: 4.91 6.0 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (22:07:56)
Dnes jsme byli svědky utkání tří absolutně rozdílných třetin. V té první se dělo čiré bláznovství, které korunovalo pět branek v rozmezí necelých 12 minut. Druhá perioda již patřila favoritovi z Českých Budějovic, který odskočil na tříbrankový náskok. Třetí třetina nesla přívlastek udržovací, hosté už se pochopitelně nikam nehnali a domácí VUT nenašlo příliš zbraní, kterými by mohlo nastolený stav změnit. Až v poslední minutě se ukázal nejproduktivnější hráč Brna Ondřej Dlouhý a svou druhou trefou v zápase zkorigoval stav. Jinak se ale jednalo o vcelku jasnou záležitost. Cavaliers prohrávají v 16. kole Univerzitní ligy ledního hokeje v Kuřimi 2:5 s Black Dogs Budweis.

59:52

Poslední slovo mají hosté, avšak Tomáš Vochozka se hattricku nedočká.

59:28

Cavaliers právě vstřelili branku!
Ještě alespoň kosmetická změna stavu. ONDŘEJ DLOUHÝ vlétl do pásma jako hurikán, obtočil se kolem brány a nepřipravený Svoboda absolutně nedokázal reagovat na rychlost soupeře. Puk si srazil betonem do sítě. 3:5.

59:00

Poslední minuta se bude dohrávat bez šance na změnu výsledku.

58:48

Filip Malý chtěl zakončit nadějnou pasáž VUT, ale zase puk nechal jen za sebou a hra se přelévá na druhou stranu kluziště.

57:22

Zmatek při rozehrávce domácích a zakázané uvolnění, které na ledovou plochu vrací vyloučeného Hrůšu.

57:04

Dobšák jen do prvního bránícího hráče a puk se povede vyvézt Rolínkovi.

56:35

Dlouhý na přední tyči místečko nenašel, jeho tým se ale usazuje v útočném pásmu.

56:17

Jsou to ale hosté, kteří zvládají zahrozit při vlastním oslabení. Z levé strany si na zakončení troufnul Vochozka.

55:21

Jiskřičku naděje ještě dodává VUT hostující Hrůša, který držel protihráče.

55:20

Domácí se v ponechané výhodě snažili o snížení, ale zbytečně. Bude se vylučovat.

54:48

Grossmann v brankovišti atakoval Bartoška a sám pak rozpřáhl ruce. Rozhodčí nechávají hru plynout.

54:30

Oddechový čas pro domácí.

54:28

Vávra teď zasáhl i proti nebezpečné přihrávce Rolínka, která měla najít hůl Lukáše Práška. Kotouč pak přikryl Bartošek.

53:48

Matěj Vávra si pohlídal na puk číhajícího Bahulu a založil útočnou akci, jež ale zase skončila u modré čáry.

53:04

Brno nevypadá na to, že by se hnalo za závěrečným tlakem a snahou o vyrovnaní. Teď poslalo puk přes všechny čáry na icing.

52:27

Po Dlouhého nahození puk zase vyplaval před Svobodu, který nemá snadnou šichtu, když není tak často v permanenci. Volného kotouče si ale nikdo z domácích nevšiml.

3:5

Branky a nahrávky: 7. Malíř (Antal), 9. Dlouhý, 60. Dlouhý – 1. Vochozka (Prášek), 1. Bahula (Rolínek), 12. Kříž, 21. Vochozka (Prášek), 29. Bahula (Fiala, Vochozka)

VUT Cavaliers Brno: Bartošek – Antal, F. Malý, M. Vávra, Dobšák – Stupka, Sokolík, Kunst, Dlouhý, Malíř, Mudrych, Nossek, Gombarčík, J. Malý, Kmoníček

Black Dogs Budweis: Svoboda (Prušák) – Hubata, Hrůša, J. Vávra, Kříž – Rolínek, Bahula, Vochozka, Mikulášek, Masopust, Šafář, Fiala, Prášek, Grossmann, Sumerauer

Rozhodčí: Dufka – Novotný, Šimčík

00:17 BDB 0:1 Vochozka (Prášek)
00:38 BDB 0:2 Bahula (Rolínek)
06:30 CVB 1:2 Malíř (Antal)
08:02 CVB 2:2 Dlouhý
08:05 BDB 2 Grossmann, krosček