19.01.2020, 20:45 • 20. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.22 7.07 14.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:46:28)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:11.
Dnešní utkání tedy ovládl turínský celek, který vyhrál 2:1. Rozhodl Cristiano Ronaldo, který se prosadil hned dvakrát. Nejdřív otevřel skóre v 43. minutě. Na tuto branku ale ještě odpověděl Cornelius hlavou, ale Portugalec se dokázal trefil ještě jednou, a to v 58. minutě po nahrávce od Dybaly. Juventus byl první poločas jasně lepší, ale ve druhém poločase se jeho soupeř hodně snažil minimálně o vyrovnání hry, což se mu však nepovedlo.

90+3

90+3

Pro centr Hernaniho od praporku si došel Wojciech Szczęsny, který míč vyboxoval do bezpečí.

90+2

Roh pro hosty.

90+2

Ronaldo si zasekl míč na levé straně, šel si trochu ke středu a vypálil. Jeho střela končí asi metr od levé tyčky.

90+1

Douglas Costa míč centroval do vápna a našel tam Ronalda. ten v dobré pozici poslal míč jen nad branku.

90

Po střele Ronalda následuje roh pro domácí tým.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89

Klidná hra domácího týmu. Bonucci v klidu kombinuje s Matthijsem de Ligtem.

88

Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Luca Siligardi.

87

Domácí už jen brání, teď dokonce odkopli míč k brance soupeře.

86

Hernani znovu centroval do vápna. Na přední tyčce ale byl pozorný Matthijs de Ligt a odhlavičkoval míč do bezpečí.

85

Další roh pro hostující tým.

84

Hernani centroval od praporku do vápna. Tam proběhlo několik hlaviček, nakonec se k zakončení dostal Andreas Cornelius, ale branku netrefil.