HC ISMM Kopřivnice – BK Havlíčkův Brod

3:5

konec (1:3, 2:0, 0:2)

12.10.2019, 16:00 • 9. kolo • Bořek Vajda

Zápas by se dal rozdělit na 3 části stejně jako na třetiny. V první a třetí byli lepší hosté, kteří v těchto 40 minutách vstřelili všech 5 branek. ve druhé třetině byli lepší domácí, kterým se podařilo srovnat, ale ve třetí části už nedokázali navázat na výkony ve druhé třetině. Havlíčkův Brod si tak i velkou zásluhou Petra Kuchty veze domů body. (18:06:57)

59:31

Nahození Ondřeje Imricha přes všechny čáry končí zakázaným uvolněním.

58:59

Po střele Jakuba Kadlece puk skončil v ochranné síti.

58:07

58:01

Probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.

57:57

Hosté se opět usadili v útočném pásmu.

56:42

Domácím se podařilo vyhodit a mohou vystřídat.

56:07

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., držení hole).

55:36

Hosté se usadili v útočném pásmu a ostřelují branku domácích.

53:36

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Stříž – 2 min., vysoká hůl).

53:24

Kopřivnice se snaží tlačit, zatím se ale nijak neprosadila.

51:04

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Svým třetím gólem v utkání zvyšuje PETR KUCHTA na 5:3 z pohledu hostů. Po přihrávce z poza brány zakončil do horní části branky. Asistence: Kadlec.

50:15

Puk skončil na střídačce domácích.

49:50

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

48:51

Z rohu obranného pásma vyvezl puk Marek Bail, následně ve středním pásmu přešel přes hráče hostů a po zblokované střele končí puk v ochranné síti.

48:00

Po střele Miroslava Třetiny od mantinelu se vhazuje po pravici domácího brankáře.

47:27

Po samostatné akci vrátil hostům vedení PETR KUCHTA.

47:01

Po zákroku brankáře hostů vhazování v jejich obranném pásmu.

45:43

Kopřivnice má sice puk na svých hokejkách, ale zatím se nedostali ze svého obranného pásma.

44:48

43:57

Kopřivnickou akci zastavuje ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

43:38

42:48

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Juráň – 2 min., sekání).

41:48

Výborný zákrok brankáře Hromady zachránil domácí.

41:48

Kopřivnice ihned vyhazuje přes celé kluziště.

41:38

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Imrich – 2 min., nedovolené bránění).

41:06

Patrik Gola trefil tyč.

40:28

Akci hostů zastavil ofsajd.

40:01

Zásluhou gólů Ondřeje Sluštíka a Marka Pěnčíka se Kopřivnice opět dostala do zápasu. Po většinu z těchto 20 minut měla navrch a chybami hostů dokázal tým domácích srovnat na 3:3. Další třetina začne asi v 17:30.

40:00

39:36

Střelu Ondřeje Imricha od modré chytil do lapačky brankář Holík.

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:33

Patrik Gola vystihl rozehrávku hostů, pak ale upadl a puk si vzali opět hosté.

37:44

Ofsajd zastavil akci hostujícího Patrika Přidala.

36:58

Střela Jakuba Macha těsně minula branku hostů.

35:19

Po delší pasáži, kdy se hosté dostali do útočného pásma se Kopřivnice dokázala vysvobodit a mohla vystřídat.

33:52

Po střele hostů z poza kruhů se bude vhazovat po pravici brankáře Hromady.

31:23

Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Chaloupek, přichází Holík.

31:23

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Po tom, co MAREK PĚNČÍK dovezl puk až do útočného pásma domácích zkusil vystřelit z velmi malého úhlu a brankáři Chalupovi propadl puk mezi betony. Je srovnáno na 3:3 .

29:47

Autorem branky je ONDŘEJ SLUŠTÍK,který po vhazování prostřelil brankáře Chaloupka a snížil na 2:3.. Asistence: Bail.

29:03

Petr Šendera těsně minul branku hostů.

27:38

Daniel Hrubý minul přihrávku přímo před branku hostů.

27:03

26:45

Domácí se ještě nedostali do útočného pásma.

26:00

Střelu Ondřeje Imricha od modré pokryl brankář hostů.

25:17

Hosté vyhráli buly a ihned vyhodili do obranného pásma Kopřivnice.

25:03

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., držení).

24:38

Dominik Suchý vyslal Jakuba Macha do zajímavé šance, ale ten nedokázal zakončit.
Domácí se dostali do tlaku v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.
Petr Šendera zachytil rozehrávku hostů a na chvíli se hra přesunula do jejich obranného pásma.
Hosté se nepřesnou přihrávkou v útočném pásmu dostali až za svého brankáře.

20:01

Druhá třetina co nevidět začne.
Po rychlém gólu domácích se do hry dostali i hosté, kteří svými třemi góly v průběhu 8 minut zaskočili hosty, kteří se po zbytek třetiny, až na nějaké světlé chvilky, pouze bránili. Další třetina začne asi v 16 hodin a 47 minut.

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:35

Autorem branky je LUBOŠ VOŘÍŠEK, který z přečíslení prostřelil brankáře Hromadu a zvýšil na 3:1 z pohledu hostů.. Asistence: Třetina.

16:43

Krásnou přihrávku při celé střední pásmo dostal Miroslav Marek, ale následně puk zapomněl vzít s sebou a z akce sešlo.

14:42

Po nepřesné střele využil odrazu od mantinelu PETR KUCHTA a překonal brankáře Hromadu. Asistence: Vala.

13:28

Miroslav MArek měl zajímavou příležitost, ale nepřekonal brankáře hostů.

12:16

Nahození ze středního pásma schoval Hromada do své lapačky.

10:37

Autorem branky je PATRIK PŘIDAL, který se nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci před brankářem a vyrovnává na 1:1. Asistence: Třetina a Mikeš.

10:16

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., podrážení).

09:22

Kopřivnice měla sérii několika střel, nakonec ale vhazování lřed domácím brankářem.

08:31

Samuel Ollender byl sám před brankářem hostů, puk ale nedostal za jeho záda.

07:32

Zakázané uvolnění hostů a vhazování po pravici brankáře Chaloupka.

06:18

05:05

Kopřivnici se podařilo vyhodit puk z obranného pásma a celá čtveřice mohla vystřídat.

04:18

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Šendera – 2 min., hákování).

03:59

Filip Fojtík se pokoušel ohrozit branku hostů, trefil ale pouze brankáře hostů.

03:33

Hosté se usadili v útočném pásmu.

01:39

Kopřiivnice využila hned svou první přesilovku a zásluhou MIROSLAVA MARKA se ujímá vedení 1:0. Asistence: Šendera a Gola.

00:42

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podrážení).

00:01

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Krzak, Štěpánek, Imrich, Krutiš, Šendera, Bail, Fojtík, StříŽ (A) – Ollender, Gola, Mach J. (C), Suchý, Ďurač, Mach M., Marek (A), Fojtík, Pěnčík, Tomášek, Hrubý, Sluštík

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Holík) – Vála M., Kulhánek, Vála D., Bernák, Semrák, Dudycha, Kliment – Třetina (C), Kadlec, Voříšk (A), Juráň, Holenda, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Kořistka.
BK Havlíčkův Brod

Havlíčkův brod je na tom bodově přesně dvakrát lépe, tedy zisk 18 bodů po 8 utkáních (Havl. Brod má za sebou předehrávku 10. kola proti Novému Jičínu). S bilancí šest výher, jednou prohrou v základní hrací době a jednou prohrou v prodloužení se hosté dostali na 2. místo ve skupině Východ, a to o 4 body za Šumperkem. Uvidíme, jak tento zápas gólově dopadne, jelikož hosté mají 4 zástupce v TOP 10 bodování soutěže.
HC ISMM Kopřivnice

Hráči Kopřivnice vstupují do devátého kola s bilancí třech výher a čtyřech proher a ziskem 9 bodů, a drží si poslední postupovou příčku. Kopřivnice bude určitě chtít oplatit Havlíčkovu Brodu vysokou porážku 1:7 z 5. zápasu play-off, kdy se o jediný gól postaral Patrik Gola. Uvidíme, zda se Dominik Suchý prosadí i v jeho 7. odehraném zápase za sebou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:5

Branky a nahrávky: 2. Marek (Šendera, Gola), 30. Sluštík (Bail), 32. Pěnčík – 11. Přidal (Třetina, Mikeš), 15. Kuchta (D.Vala), 19. Voříšek (Třetina), 48. Kuchta, 52. Kuchta (Kadlec)

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Kořistka

00:42 HBR 2 Třetina, podrážení
01:39 KOP 1:0 Marek (Šendera, Gola)
04:18 KOP 2 Šendera, hákování
10:16 KOP 2 Štěpánek, podrážení
10:37 HBR 1:1 Přidal (Třetina, Mikeš)
14:42 HBR 1:2 Kuchta (D.Vala)
18:35 HBR 1:3 Voříšek (Třetina)