HC ISMM Kopřivnice – BK Havlíčkův Brod

3:5

konec (1:3, 2:0, 0:2)

12.10.2019, 16:00 • 9. kolo • Bořek Vajda

Zápas by se dal rozdělit na 3 části stejně jako na třetiny. V první a třetí byli lepší hosté, kteří v těchto 40 minutách vstřelili všech 5 branek. ve druhé třetině byli lepší domácí, kterým se podařilo srovnat, ale ve třetí části už nedokázali navázat na výkony ve druhé třetině. Havlíčkův Brod si tak i velkou zásluhou Petra Kuchty veze domů body. (18:06:57)

59:31

Nahození Ondřeje Imricha přes všechny čáry končí zakázaným uvolněním.

58:59

Po střele Jakuba Kadlece puk skončil v ochranné síti.

58:07

58:01

Probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.

57:57

Hosté se opět usadili v útočném pásmu.

56:42

Domácím se podařilo vyhodit a mohou vystřídat.

56:07

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., držení hole).

55:36

Hosté se usadili v útočném pásmu a ostřelují branku domácích.

53:36

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Stříž – 2 min., vysoká hůl).

53:24

Kopřivnice se snaží tlačit, zatím se ale nijak neprosadila.

51:04

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Svým třetím gólem v utkání zvyšuje PETR KUCHTA na 5:3 z pohledu hostů. Po přihrávce z poza brány zakončil do horní části branky. Asistence: Kadlec.

50:15

Puk skončil na střídačce domácích.

49:50

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

48:51

Z rohu obranného pásma vyvezl puk Marek Bail, následně ve středním pásmu přešel přes hráče hostů a po zblokované střele končí puk v ochranné síti.

48:00

Po střele Miroslava Třetiny od mantinelu se vhazuje po pravici domácího brankáře.

47:27

Po samostatné akci vrátil hostům vedení PETR KUCHTA.

3:5

Branky a nahrávky: 2. Marek (Šendera, Gola), 30. Sluštík (Bail), 32. Pěnčík – 11. Přidal (Třetina, Mikeš), 15. Kuchta (D.Vala), 19. Voříšek (Třetina), 48. Kuchta, 52. Kuchta (Kadlec)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Krzak, Štěpánek, Imrich, Krutiš, Šendera, Bail, Fojtík, StříŽ (A) – Ollender, Gola, Mach J. (C), Suchý, Ďurač, Mach M., Marek (A), Fojtík, Pěnčík, Tomášek, Hrubý, Sluštík

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Holík) – Vála M., Kulhánek, Vála D., Bernák, Semrák, Dudycha, Kliment – Třetina (C), Kadlec, Voříšk (A), Juráň, Holenda, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Kořistka

00:42 HBR 2 Třetina, podrážení
01:39 KOP 1:0 Marek (Šendera, Gola)
04:18 KOP 2 Šendera, hákování
10:16 KOP 2 Štěpánek, podrážení
10:37 HBR 1:1 Přidal (Třetina, Mikeš)
14:42 HBR 1:2 Kuchta (D.Vala)
18:35 HBR 1:3 Voříšek (Třetina)