2:4
konec (2:2, 0:2, 0:0)
12.10.2019, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina Východ • Anna Pavlína Sedláčková
VHK ROBE Vsetín – AZ Havířov
2:4
konec (2:2, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Hrnčíř (Bednařík, Mikula), 14. Babeliak – 1. Becher, 9. Kubík (Kusak, Makovec), 22. Moškoř (Pavlačka, Zmarzlák), 36. Kusak (Makovec)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Janura – Velikovský (C), Kočí, Mikula, Dořičák, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Kopřiva, Babeliak, Adámek, Kuchařík (A), Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Nowak – Wlodara, Bílek, Kremnický, Kubíček P, Puzoň, Zmarzlák, Kubíček R. – Belan, Pavlačka (A), Kubík, Moškoř (C), Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Csabi, Horváth (A), Kusak.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škrobák – Bryška, Mikšík.
Diváci: 112
1. třetina | ||||
00:26 | HAV | 0:1 | Becher | |
01:52 | HAV | 2 | Becher, hákování | |
06:43 | VSE | 1:1 | Hrnčíř (Bednařík, Mikula) | |
08:05 | HAV | 1:2 | Kubík (Kusak, Makovec) | |
13:48 | VSE | 2:2 | Babeliak | |
16:09 | VSE | 2 | Jurek, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:14 | VSE | 2 | Jurek, hákování | |
20:45 | HAV | 2 | P., hákování | |
21:43 | HAV | 2:3 | Moškoř (Pavlačka, Zmarzlák) | |
26:39 | VSE | 2 | Kuchařík, podrážení | |
35:11 | HAV | 2:4 | Kusak (Makovec) | |
39:28 | HAV | 2 | Moškoř, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:09 | HAV | 2 | Moškoř, vysoká hůl | |
44:12 | VSE | 2 | Bednařík, podrážení | |
47:09 | HAV | 2 | Belan, podrážení | |
50:13 | HAV | 2 | Kusak, zdržování hry / posunutá branka | |
52:42 | HAV | 2+10 | Moškoř, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Belan | |
55:45 | VSE | 2+10 | Turek, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Krajčík | |
Konec |
Vsetín – Havířov 12:00 2:4
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Technika Brno – Liberec 12:00 1:6
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 12:00 5:6
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:00 1:3
Hvězda Praha – K. Vary 12:00 1:4
Chomutov – Třemošná 12:00 5:1
Tábor – Jihlava 12:15 2:6
Kladno – HC Litvínov 12:25 5:1
Poruba – Zlín 13:15 4:2
Sparta – Plzeň • po prodl. 13:30 1:2
HK MD Šumperk – Třinec 14:45 2:4
Kometa Brno – Olomouc 16:00 11:0
Slavia – Havlíčkův Brod 16:00 5:0
Kobra – PZ Kladno 17:00 2:1
59:37
58:42
57:45
55:45
54:42
52:42
52:42
52:13
51:14
50:13
49:09
48:54
47:09
46:12
45:55
44:12