2:3

konec (0:0, 1:0, 1:3)

12.10.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 13. kolo • Jan Míšek

Tipsport: 1.5 4.5 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání nám skončilo s neuvěřitelným koncem ze strany Benátek nad Jizerou. Ti spustili hotový gólový debakl na třebíčský tým a zápas nám tak končí za stavu 3:2 pro hosty. V čase 41:02 se ještě domácí Třebíči podařilo navýšit své vedení na 2:0. To však bylo naposledy, kdy dostali možnost nějak ovlivnit stav tohoto utkání. Náhle vše převzali hosté. První gól Benátek padl v čase 42:30, o který se zasloužil Adam Musil a snížil stav utkání na 2:1. Po necelých dvou minutách přišla srovnávací branka v čase 44:12, o kterou se zasloužil Jiří Průžek a náhle byl stav utkání 2:2. No a vše rozhodlo trestné střílení. V tom byl bezchybný Daniel Špaček v čase 51:35 a nastavil tak stav utkání až do samotného konce zápasu na 3:2 pro Benátky. Domácí se snažili ještě o hru bez brankáře. Ta jim však žádné další ovoce nepřinesla a hosté dokázali kontrolovat hru až do konce. Ti si tak berou další tři body do své sbírky.

Máme za sebou utkání plné zvratů a překvapení. Oba týmy odehrály krásný zápas, ale vítěz může být pouze jeden. Dnes jím jsou HC Benátky nad Jizerou. Z dnešního přenosu to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:55:39)

59:49

Nahození Vodného od modré čáry končí na holi hostů.

59:23

Vhazování před Hrstkou si berou hosté, ale kotouč pouze nahazují do středního pásma. Domácí hrají stále bez brankáře.

59:21

Oddechový čas pro domácí.

59:15

Máme zde střelu, která přišla na Hrstku, ten ji dokázal zlikvidovat, ale musel čelit sérii dorážek, Těm ale nakonec odolal.

59:00

Puk končí na holi hostů a domácí se musí snažit ho rychle získat zpět.

58:59

Jekel je pryč z brány!

58:59

Zakázané uvolnění hostů.

58:18

Vodný bojuje o kotouč, nakonec ale není úspěšný a hosté nahazují kotouč do útočné třetiny.

57:57

Bittner střílí na Hrstku od modré čáry, jeho pokus končí na zadním mantinelu.

57:27

Chrtek nahazuje puk za Jekelovu bránu. Hosté si nyní spíše drží odstup a poslední minuty brány.

56:57

Jekel zdržel kotouč na své cestě za jeho bránou a čeká na své spoluhráče.

56:27

Šťovíček zachytil kotouč na modré čáře a domácí si drží útočné postavení před Hrstkou.

55:25

Nedvídek zachytil v útočném pásmu kotouč a snaží se založit útok, to se mu zatím nedaří a dostává se do rohu kluziště do šarvátky o kotouč, kde jsou nakonec úspěšnější hosté.

54:57

Kotouč si berou domácí na své hole, Král zakládá útočnou akci společně s Nedvídkem, ve středním pásmu jsou ale zastaveni a hosté otáčí hru.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Vodný (Bittner, Nedvídek), 42. P. Kratochvíl (Forman, T. Havránek) – 43. A. Musil (Průžek, Kolmann), 45. Průžek (A. Musil), 52. D. Špaček

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Nedbal, Kowalczyk, Furch, Forman, Jenáček, V. Čejka – Nedvídek, Bittner, Vodný – Michálek, Šťovíček, T. Havránek – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Václavek, Podlaha.

HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Kašpar) – Kolmann, Žůrek, Buchtela, Kunst, Bukač, Aubrecht, Niko – Průžek, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – R. Duda, Chrtek, Klapka – Šeliga, Šafařovský, Wiencek.

Rozhodčí: Kašík, Ondráček – Kučera, Blažek