Extraliga dorostu

HC Slavia Praha – BK Havlíčkův Brod

5:0

konec (4:0, 0:0, 1:0)

12.10.2019, 16:00 • Zimní stadion Eden • Skupina Střed • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase těšit někdy u mládežnického hokeje na počtenou! (18:04:39)
Slávisté tedy na domácím ledě porážejí dorostence Havlíčkova Brodu 5:0. O tři branky se postaral útočník Jakub Štancl, hosté ani přes několik šancí, které si vypracovali, gólmana Pittra překonat nedokázali.

59:30

Sešívané nyní při průniku do útočného pásma zastavil ofsajd. Do konce zbývá půl minuta.

58:16

Havlíčkův Brod se už ale ubránil a na druhou stranu naopak vyráží Zych.

57:10

Slávisté kombinují v pokračující přesilové hře 5 na 4.

56:30

Slavia právě vstřelila branku!
Dvojnásobnou početní výhodu svižnou ranou z vrcholu kruhů proměňuje ŠIMON SLAVÍČEK. Asistence: Jakub Hrdlička a Jakub Štancl.

56:16

Faul Jana Kuchty (HBR) poskytuje domácím na 41 sekund přesilovou hru 5 na 3.

56:01

Běží ponechaná výhoda pro Slavii, Malínek pálil z bezprostřední blízkosti mimo.

55:42

A hned v ní zahrozili, Malínek se spoluhráči ovšem puk za záda Tučka nedostali.

55:26

Slávisté nyní pokračují v klasické početní výhodě.

54:57

Síly na ledě se na necelu půlminutu srovnají, dvě minuty za podrážení vyfasoval Ondřej Besmák (HBR).

54:08

Slávisté už hrají ve čtyřech, pokračuje tak klasická přesilovka Brodu.

53:41

Zych tvrdě pálil z pravého kruhu do protipohybu Pittra, ten ale stihl lapačkou zasáhnout.

53:24

Oddechový čas pro hosty.

53:24

Havlíčkobrodští si zahrají 21 sekund přesilovou hru 5 na 3, trest totiž dostává Jiří Stejskal (SLA).

51:45

Třetí přesilovou hru v zápase dostávají k dispozici hosté, dvě minuty za hákování dostává Jakub Hofmann (SLA).

51:19

Hamršmíd byl na konci kombinace, která mohla skončit gólem domácích, nebýt připraveného gólmana Tučka.

50:30

Zych v rohu obranného pásma odzbrojil od puku Vymětala, jím založená akce ale k ničemu nevedla.

5:0

Branky a nahrávky: 6. Štancl (Vlasák, Slavíček), 7. Brummel (Malínek, Skoupý), 15. Štancl (Vlasák, Dráb), 18. Štancl (Brummel, Slavíček), 57. Slavíček (Hrdlička, Štancl)

HC Slavia Praha: Pittr (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Dráb, Palát, Kluch – Vlasák, Slavíček, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Hofmann, Štancl, Vymětal.

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Kubík) – Jakubec, Besmák, Zych, Kuchta, Číhal, Kutlvašr, Doležal – Rauš, Janko, Holenda, Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek.

16:22 HBR 2 Číhal, podrážení
17:08 SLA 4:0 Štancl (Brummel, Slavíček)
19:31 HBR 2 Kravec, podrážení
24:13 SLA 2 Palát, nedovolené bránění
27:37 SLA 2 Malínek, podrážení
35:21 HBR 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Krejčí
46:24 HBR 2+10 Číhal, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Janko
51:45 SLA 2 Hofmann, hákování
53:24 SLA 2 Stejskal, podrážení
54:57 HBR 2 Besmák, podrážení
56:16 HBR 2 Kuchta, nedovolené bránění
56:30 SLA 5:0 Slavíček (Hrdlička, Štancl)