Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň

1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

12.10.2019, 13:30 • malá hala, Praha - Holešovice • Skupina Západ • Martina Martinková

Ode mě je to vše a přeji přáíjemný zbytek víkendu. (15:43:25)
V prodloužení si druhý bod vystřelili hosté díky souhře Korčáka se Šilerem. Plzeň tak podruhé v sezoně odjíždí z hlavního ziska s výhrou.

63:13

Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté využili své rychlosti a ujeli do přečíslení dva na jednoho. Šiler zleva přihrál MATĚJI KORČÁKOVI, který poslal kotouč do odkryté branky přesunujícího se Krbečka. Asistence: Jakub Šiler a David Jiříček.

62:36

Zembolův pokus ztroskotal na bránících indiánech v útočné třetině.

61:31

61:20

Plzeňská střela z levého kruhu jen těsně minula branku domácích.

61:00

Tvrdou střelu teď lapil Krbeček a vysloužil si pochvalný křik svých spoluhráčů.

60:52

Hosté kombinují před Krbečkem a snaží se si vypracovat palebnou pozici.

60:01

Třetí třetina nabídla opět vyrovnanou hru, ve které měli znovu hlavní slovo brankáři, kteří za svá záda nepustili žádnou střelu. Jde se tak do prodloužení za stavu 1:1, které začne přesilovkou Plzně čtyři na tři.

60:00

59:40

Ducháč se chopil puku po buly a osvobozuje Spartu.

59:31

Oddechový čas pro hosty.

59:31

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jan Krupička – 2 min., sekání).

59:19

Plzeň rozehrává zpoza vlastní brány, Sparta jí to však znepříjemňuje.

58:46

Oddechový čas pro domácí.

58:45

Plzeň rozzvonila tyč domácí branky.

58:17

Václavík hledal po léve straně spoluhráče, puk byl však rychlejší než najíždějící hráč.

1:2

Branky a nahrávky: 11. Vitouch (Broš) – 1. Hauser (Jiříček), 64. Korčák (Šiler, Jiříček)

HC Sparta Praha: Krbeček (Dlouhý) – Tomov (A), Ludvík, Ducháč, Menzel, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Houdek, Kanta, Jiříček, Hodinář, Špaček (A), Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa, Hauser, Soukup D. (A), Korčák, Marcel (C), Soukup M., Václavík, Holý.

Rozhodčí: Folk – Votrubec, Povová