3:2
po s.n. (2:1) (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
14.09.2019, 16:00 • Ice Palace • Lukáš Ureš
Tipsport: 2.96 4.0 2.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.96 - 4.0 - 2.1
Severstal Čerepovec – Dynamo Moskva
3:2
po s.n. (2:1) (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Vovčenko (Trubačjov, Kudako), 18. Vovčenko (Geraskin), rozh. náj. Trubačjov – 29. Kruglov, 33. Šipačov (Čajkovský, Hietanen)
Karty:
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, Chabarov, Makejev, Šulák, Kudako, Sizov, Rogov – Nikolišin, A. Galimov, Jakimov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Markovin, Morozov – Liška, J. Jakovlev, A. Alexejev – Gračjov.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, Grigorjev, Ljamin, Mironov, Volkov, Ogurcov, J. Zajcev – Tarasov, A. Petersson, Šipačov – Jaškin, Polygalov, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Kruglov, Petunin, Muranov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
06:16 | CER | 1:0 | Vovčenko (Trubačjov, Kudako) | |
08:06 | DMS | 2 | Brjukvin, držení | |
12:17 | DMS | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Brjukvin | |
17:02 | CER | 2:0 | Vovčenko (Geraskin) | |
17:48 | DMS | 2 | A. Petersson, hákování | |
CER | 2 | Kudako, nafilmovaný pád nebo přehrávání | ||
18:04 | CER | 2 | Makejev, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:55 | DMS | 2 | Ljamin, sekání | |
28:11 | DMS | 2:1 | Kruglov | |
30:58 | CER | 2 | Sizov, hákování | |
32:27 | DMS | 2:2 | Šipačov (Čajkovský, Hietanen) | |
37:24 | DMS | 2 | A. Petersson, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:54 | DMS | 2 | Jaškin, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
CER | 3:2 | Trubačjov (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
41:54
37:24
30:58
23:55
18:04
17:48
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vadim Kudako – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
12:17
08:06