Extraliga dorostu

HC Hvězda Praha – HC Sparta Praha

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

14.09.2019, 12:00 • Zimní stadion HC Hvězda Praha, Praha 6 (Vokovice) • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního odpoledne. Na počtenou! (14:07:51)
Dohráno! Sparta dnes na ledě Hvězdy Praha vybojovala těsné vítězství 2:1, a připsuje si tak do tabulky první tři body v nové sezóně. Neměla to ale jednoduché – hosté po slabším výkonu v první třetině v následujících dvou periodách zabrali a bojovali, seč jim síly stačily. Na vyrovnání ale nedosáhli.

59:51

Devět sekund před koncem byla po přerušení před Slukovou klecí k vidění ještě jedna menší potyčka, tentokrát se ale celý incident obejde bez vyloučení.

59:34

Hvězda právě vstřelila branku!
Domácí půl minuty před koncem základní hrací doby snižují, tohle možná bude ještě zajímavé! O kontaktní gól se postaral JAN HELIKAR – 1:2! Asistence: Erik Zajíc.

58:59

S vyloučeními se v závěru zápasu roztrhl pytel. Ve stejném čase na trestnou putují Christián Menzel (SPA) a Nicolas Štefko (HVP), oba za hrubost.

57:03

Sparta půjde na dlouhou dobu do tří! David Straka (SPA) dostává menší trest a desetiminutový osobák za vražení na hrazení. Menší trest odsedí Potůček.

56:55

Naděje stále žije, Hvězda si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici podruhé v dnešním zápase míří Nino Tomov (SPA), jenž byl vykázán za krosček.

56:07

Michal Vitouch trestné střílení neproměnil, Sluka zakončení zastavil pravým betonem!

56:07

Matyáš Adam (HVP) podrazil ujíždějícího protihráče, uvidíme trestné střílení!

55:46

Hvězda se dostala do přečíslení dva na jednoho, Horáček se ale blýskl parádním obranným zákrokem. Obránce Sparty si lehl do zakončení Adama Pírse.

54:51

Sparta právě vstřelila branku!
Sparťané velký nápor přetavují v druhý gól a Hvězda to teď už bude mít hodně těžké! Pod druhou branku hostů se podepsal OTO THEIMER, jenž kotouč do klece poslal takřka z hranice brankoviště. Asistence: František David.

54:26

Situace se pro Hvězdu komplikuje, čeká jí dvouminutové oslabení. Mimo hru bude Aleš Šercl (HVP), jenž byl na trestnou vykázán za hrubost.

53:33

Před brankou Hvězdy vznikla dost chaotická situace, po přerušení pak byla k vidění menší potyčka. V posledních minutách se hraje jen v domácím pásmu.

52:51

Sluka má na svém kontě další zákrok, Sparta se snaží si pojistit svůj hubený náskok. Gólman domácích ale dnes podává naprosto fenomenální výkon.

51:45

Štefko se u modré čáry dostal ke kotouči a obratem jej vyhodil do soupeřova pásma. Náhončík se okamžitě poté vrátil z trestné zpět na ledovou plochu.

50:48

Michal Vitouch najel do prostoru pro vhazování a vystřelil, Sluka kotouč zastavil a následně podržel. Po krátké pauze se bude vhazovat před jeho klecí.

49:46

Samuel Náhončík (HVP) deset minut před koncem základní hrací doby oslabuje svůj celek, útočník Hvězdy dostal menší trest za podrážení.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Helikar (Zajíc) – 11. Vitouch (David), 55. Theimer (David)

HC Hvězda Praha: Sluka (Grmela) – Šercl, Procházka, Adam (A), Sýkora, Vojta, Hron, Kubas – Helikar, Zajíc, Pírs, Jurak (A), Borodenko, Švadlák, Srb, Jelínek, Náhnočík, Štefko (C), Kulich.

HC Sparta Praha: Dlouhý (Hrabal) – Tomov (A), Ludvík, Ducháč (A), Menzel, Adamec (C), Horáček – Theimer, Mácha, Höll, Straka, David, Potůček, Červenka, Zembol, Pražák, Vitouch, Senčák.

Rozhodčí: Valda – Ovsík, Kotek.

02:54 HVP 2 Kubas, nedovolené bránění
05:20 SPA 2 Senčák, hákování
10:02 SPA 0:1 Vitouch (David)
12:55 SPA 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Potůček
25:53 SPA 2 Senčák, podrážení