HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

4:3

po prodl. (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)

14.09.2019, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 4. kolo • Milan Horák

Po vyrovnaném zápase, který nám nabídl i prodloužení se může radovat Dukla z vítězství. V prodloužení napřáhl Jindřich Kardoš z mezikruží a rozhodl tak o výhře Dukly. (14:24:46)

63:27

Dukla právě vstřelila branku!
JINDŘICH KARDOŠ dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a tvrdou střelou propálil Pánka a Dukla se může radovat z vítězství.

63:00

Dukla si velice rychle po vyloučení Turka vyvinula tlak před brankou soupeře.

62:25

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Turek – 2 min., podrážení).

60:48

Miroslav Juda se dostal až k brance soupeře a bekhendovou střelou zkusil překvapit gólmana. Ten však Slavii drží a vhazovat se bude po jeho levici.

60:20

Prodloužení začíná lépe pro hosty, kteří mají početní výhodu jednoho hráče.

60:01

Třetí třetina byla z obou stran velice opatrná. Šťastnější jsou určitě hráči pražské Slavie, kteří dokázali srovnat stav zápasu na 3:3 přesně dvě minuty do konce třetí třetiny. Uvidíme, co nám přinese prodloužení.

60:00

59:22

Chaloupek svým zákrokem přerušuje hru. Vhazovat se bude na pravém kruhu.

58:54

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nikolič – 2 min., podrážení).

58:00

Slavia právě vstřelila branku!
Velice smolný gól pro Chaloupka. MARTIN PETRÁK viděl, že je Chaloupek mimo pozici a zkusil vystřelit zpoza branky. Kotouč se odrazil smolně od Chaloupka přímo do branky a stav utkání je srovnaný. Asistence: Mikuláš Hovorka

57:39

Domácí teď čelí velikému tlaku. Hosté cítí, že se blíží konec utkání a vyrovnání zápasu je blízko díky vyloučení Trávníka.

57:30

Oddechový čas pro hosty.

56:24

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Trávník – 2 min., držení).

55:27

Nyní svojí práci plní na 100% Filip Chaloupek, který drží svůj tým ve vedení svými skvělými zákroky.

54:03

Dvořák vyslal tvrdou ránu na branku Pánka, ten se však stačil rychle přesunout a jeho střelu vyrazit mimo tyče.

53:47

Zakázané uvolnění přesouvá hru opět před branku Chaloupka.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Juda (Čermák, Krajíček), 19. Brož (Rašín, Čermák), 21. Kardoš (Čermák), 64. Kardoš (Rašín, Čermák) – 23. Labuzík, 25. Hovorka (Kižlin), 58. Petrák (Hovorka)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Dvořák, Rašín, Trávník, Smolko, Nikolič, Grauer – Brož, Juda, Krajíček – Kardoš, Čermák, Doležal – Vyvial, Pětník, Fiala – Krišta. Trenér: Viktor Ujčík.

HC Slavia Praha: Pánek (Kufa) – Štíbr, Hovorka, Němeček, Bureš, Klatt, Srdínko – Havrda, Petrák, Křenek – Stupka, Labuzík, Turek – Kižlin, Ribarovksi, Štrombach – Mišek. Trenér: Jiří Veber.

Rozhodčí: Úlehla – Polák, Kotlík