14.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 2. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 2.1 4.2 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 24:42
Vyloučení – 5:4
Využití – 1:2
Vhazování – 27:47 (20:18:05)
Přestřelka je u konce! První třetinu ovládli domácí, jenže druhou zcela zaslouženě ovládli přerovští hráči. Zápas došel až do prodloužení, v něm Zubři nebyli daleko od rozhodnutí na začátku, protože hráli přesilovku pět na tři. Tu nevyužili, ale mrzet je to nemuselo. Hejcman propálil Jekela skrz betony a Přerov si odváží dva body!

63:46

63:46 Darek HEJCMAN - 4:5

63:46

Přerov právě vstřelil branku!
Domácí Forman byl podle většiny diváků na stadioně zastaven nedovoleným způsobem, ale rozhodčí hru nepřerušil a DAREK HEJCMAN se dostal až před Jekela a překonal ho střelou mezi betony. Domácí s tím ale nic neudělají a Přerov bere výhru v prodloužení. Bez asistence.

63:15

Král hledal ještě Nedvídka na levé straně, jeho nahrávka byla na poslední chvíli sražena.

62:45

Matouš Kratochvil nabral velkou rychlost a byl rychlejší než domácí bek, Jekel ale se zaskvěl v brance a dokázal kotouč pokrýt.

62:32

Šťovíček se natlačil z pravé strany až před brankoviště a Petrásek jeho pokus musel zlikvidovat.

62:05

Ránu Kristla dokázal zablokovat Forman a Třebíč vyhodila puk až k Petráskovi. navíc je kompletní!

61:20

A nyní odpískal ofsajd Přerova.

61:08

Jakub Kubeš netrefil z první kotouč, kombinace hostů stále pokračuje. Psota v brankovišti předvedl skvělý obranný zákrok, domácí jsou ve čtyřech!

60:25

Buly vyhráli hosté a již jsou usazeni v třetině Třebíče. Jakub Navrátil si najel s pukem před pravý kruh, jeho ránu Jekel udržel ve výstroji a přerušil hru.

60:01

Uvidíme pětiminutový prodloužení, Zubři budou hrát 51 sekund přesilovku pět na tři a budou mít velkou šanci na rozhodnutí zápasu. Povede se jim to?

60:00

59:57

Robert Černý se ocitl ještě v jedné šanci, jeho pokus z první zblokoval Furch a bude se prodlužovat.

59:52

Oddechový čas pro hosty. Před Jekelem za chvíli padne vhazování.

59:52

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:51

Ihned po buly se podařilo Bílým hvězdám vyhodit puk do středního pásma. Přerov bude hrát přesilovku pět na tři!

4:5

Branky a nahrávky: 15. Šťovíček (Michálek), 20. Tadeáš Král (Vodný), 42. T. Havránek (Šťovíček, Michálek), 51. Michálek (Šťovíček) – 21. Navrátil (R. Černý), 35. T. Sýkora (Hejcman, Číp), 38. Číp (Zbořil), 55. Krisl (Navrátil), 64. Hejcman

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Jenáček, Nedbal, Forman, Padrnos, V. Čejka (C), Furch – P. Kratochvíl, Nedvídek, Psota (A) – Vodný (A), Šťovíček, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Michálek, Ferda – Podlaha.

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Krisl (A), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Čáp – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Číp – Goiš, T. Sýkora (C), M. Kratochvil – Dufek, F. Dvořák, Süss – Indrák.

37:27 PRE 2:3 Číp (Zbořil)
41:22 TRE 3:3 T. Havránek (Šťovíček, Michálek)
46:35 PRE 2 Navrátil, sekání
TRE 2 Havlát, sekání
51:00 TRE 4:3 Michálek (Šťovíček)
52:13 TRE 2+10 Nedbal, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká P. Kratochvíl
54:07 PRE 4:4 Krisl (Navrátil)
58:52 TRE 2 Forman, podrážení
59:52 TRE 2 V. Čejka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo