4:1

konec (3:0, 0:1, 1:0)

14.09.2019, 13:00 • ZS Ivana Hlinky • 4. kolo • Ondřej Mach (@OndMach)

Z mé strany je to dnes vše, u nějakého jiného onlajnu na shledanou. (15:04:05)
Litvínov dnes na domácím ledě vítězí proti Hradci 4:1. Domácí k výhře nakročili v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Hosté už se pak do zápasu nedokázali vrátit.

59:53

Litvínov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Pečeť na litvínovskou výhru dává gólem do prázdné branky DAVID JINDRA. Bez asistence.

59:30

Litvínov už utkání zvládne, Hradec si nevytvořil kýžený tlak a musí e spíše bránit.

58:05

Domácí brání těsný náskok zuby nehty. Hradec se nemůže nadechnout k tlaku.

Dan Bartoš oslabil černožluté, Východočeši pravděpodobně zaútočí se šesti bruslaři v poli.
Oddechový čas pro hosty.

57:13

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:08

Další velký závar před brankou hasí kdo jiný, než maskovaný muž Litvínova. Necelé tři minuty do konce.

56:32

Neuvěřitelný Zajíček! Litvínovský gólman nyní betonem zlikvidoval obrovskou šanci Mountfieldu.

56:15

Ondřej Dufek odehrál jen na zakázané uvolnění.

55:34

Dan Bartoš se obětavě vrátil a zastavil unikajícího Lukačku!

55:32

54:38

Rána Lukáše Stehlíka byla sražena, hosté se po minutě dostávají z pásma.

53:44

Stehlík nabil Kyselovi, který trefuje pouze tyč hostující klece!

53:32

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Lukačka – 2 min., krosček).

53:32

Další série tvrdých zákroků, nyní na ledě zůstal Dan Bartoš.

52:48

Jiří Háva z levého křídla prověřil pozornost Ševců, skóre se nemění.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Bartoš (Dufek), 8. Dufek (Fišer), 10. Limanovský (Kroupa, Fišer), 60. Jindra – 28. Lukačka (Morong)

HC Litvínov: Zajíček (Zelenka) – Háva, Kroupa, Kitzberger, Baláž, Jonák, Miškovič – Fišer, Bartoš, Dufek (C), Kysela (A), Jindra, Stehlík, Šarlinger, Limanovský, Jouza, Nikl

Mountfield HK: Sajdl (10. Ševců) – Voňka, Pěnčík, Váchal (A), Naar, Perička, Janoušek, Houdek – Síla, Morong, Poppel (C), Janda (A), Pinkas, Lukačka, Lang, Šedivý, Ďuriš, Jušta

Rozhodčí: Horák – Špůr, Klouček

02:47 LIM 1:0 Bartoš (Dufek)
06:52 HKM 2 Lang, podrážení
07:04 LIM 2:0 Dufek (Fišer)
09:42 LIM 3:0 Limanovský (Kroupa, Fišer)
10:49 HKM 2 Janoušek, vražení na hrazení, odpyká Ďuriš