2:0
po penal. (4:2) (2:0)
01.08.2019, 02:30 • Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã), Rio de Janeiro • Osmifinále • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.19 6.24 16.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.19 - 6.24 - 16.2
CR Flamengo – CS Emelec
2:0
po penal. (4:2) (2:0)
Branky: 10. Barbosa (pen.), 19. Barbosa (Ribeiro)
Karty: 21. Henrique (FLG), 90+4. Cuéllar (FLG), 90+6. Arão (FLG) – 25. Mejía (EMC), 34. Arroyo (EMC), 66. Quintero (EMC), 90+6. Cortéz (EMC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:12.
CR Flamengo:
Alves – Rafinha, Thuler, Marí, Renê – Arão, Cuéllar – Ribeiro (58. De Arrascaeta), Gerson (83. Berrío), Henrique – Barbosa (71. Reinier).
Náhradníci: César, Batista – De Arrascaeta, Berrío, Trauco, Silva, Moura, Rodinei, Reinier, Lucas, Da Motta, Rhodolfo.
Trenér:
CS Emelec:
Dreer – Caicedo, Jaime (40. Quintero), Mejía, Baguí – Arroyo, Godoy (90+1. Cortéz) – Cabezas, Queiroz, Guerrero (64. Carabalí) – Angulo.
Náhradníci: Bone – Johnson, Angulo, Matamoros, Cortéz, Carabalí, Orejuela, Luna, Pernía, Rojas, Quiñónez.
Trenér:
Rozhodčí: Néstor Pitana (ARG) – Hernán Maidana (ARG), Julio Fernández (ARG)
Diváci:
První zápas: Emelec - Flamengo 2:0
Astana – FC Santa Coloma 16:00 4:1
Ordabasy – Ml. Boleslav 16:00 2:3
Kajrat – H. Be'er Sheva 16:30 1:1
Constanta – Gent 17:00 2:1
Zorja Luhansk – Budućnost 18:00 1:0
KuPS – Legia 18:00 0:0
Universitatea Craiova – Honvéd • po penal. (3:1) 18:15 0:0
Riga FC – Piast Gliwice 18:30 2:1
Häcken – Alkmaar 18:30 0:3
Debrecín – Turín 18:30 1:4
Levski – Larnaka 18:30 0:4
Šeriff – Partizani 19:00 1:1
AEL Limassol – Aris Soluň 19:00 0:1
Apollon Limassol – Shamrock • po prodl. 19:00 3:1
Maccabi Haifa – Štrasburk 19:00 2:1
KÍ Klaksvík – Luzern 19:00 0:1
Malmö – Domžale 19:00 3:2
Dinamo Tbilisi – Gabala 19:00 3:0
Vaduz – Fehérvár • po prodl. 19:00 2:0
Jablonec – Pjunik 19:00 0:0
Zrinjski Mostar – Utrecht • po prodl. 19:00 2:1
Atromitos – Dunajská Streda 19:00 3:2
Neftçi Baku – Arsenal Tula 19:00 3:0
FK Liepāja – Norrköping 19:00 0:1
Ludogorec – Valur 19:30 4:0
Brøndby – Gdańsk • po prodl. 19:30 4:1
Niederkorn – Rangers 19:30 0:0
Esbjerg – Salihorsk 19:45 0:0
Gżira United – Ventspils 20:00 2:2
Olimpija Lublaň – Yeni Malatyaspor 20:00 0:1
FCSB – Alaškert 20:30 2:3
Frankfurt – Flora 20:30 2:1
Sturm Graz – Haugesund 20:30 2:1
Linfield – HB Tórshavn 20:45 1:0
Trnava – Loko Plovdiv 20:45 3:1
Osijek – Sofia • po penal. (3:4) 20:45 1:0
Aberdeen – Čichura 20:45 5:0
Partizan – Connah's Quay 21:00 3:0
Guimarães – Jeunesse Esch 21:00 4:0
Crusaders – Wolves 21:00 1:4
Stjarnan – Espanyol 21:15 1:3
19
19. Gabriel BARBOSA - 2:0
19
Teď už byl ale i on krátký na akci, která začala u Henriqueho a skončila gólem. Po centru od brankové čáry do druhé vlny si na Ribeirem lehce tečovaný míč naběhl GABRIEL BARBOSA a zakončením k tyči definitivně smazal ztrátu Flamenga z prvního duelu.
10
10. Gabriel BARBOSA - 1:0
10
GABRIEL BARBOSA zachoval chladnou hlavu, při rozběhu se podíval na gólmana, počkal si na jeho pohyb a střelou na opačnou stranu otevřel skóre tohoto utkání – 1:0.