Evropská liga (předkola)

Maccabi Haifa – RC Štrasburk

2:1

konec (2:1)

01.08.2019, 19:00 • Sammy Ofer Stadium (Haifa) • 2. předkolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.09 3.54 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Maccabi Haifou a Štrasburkem. Domácí se s Evropou loučí a do další fáze postupuje francouzský celek. Přestože měl v závěru hodně štěstí, tak si dvojzápas nakonec lépe pohlídal. Úvodní branku vsítil Štrasburk zásluhou Ajorqueho. Domácí ještě do poločasu stav otočili. Prosadil se Shua a po chvíli také Rukavytsya. Druhá půle nám branku nenabídla a jelikož úvodní zápas skončil výhrou Štrasburku 3:1, tak postoupil tento tým.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (21:01:52)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:7.

90+6

90+5

Útočnou akci, ve které se objevil Haziza, zastavil ofsajd. Tohle je voda na mlýn pro hostující celek.

90+4

Hosté se dopustili útočného faulu. Haimov s rozehrávkou neváhal a ihned ji poslal dopředu.

90+3

Dlouhou přihrávku nedokázal Lavi zachytit na hrací ploše a balón doputoval do zámezí.

90+2

Nyní se však hosté lehce vysunuli a znepříjemnili domácím rozehrávku. Další centr do vápna však zřejmě přijde záhy.

90+1

Nastavovat se bude 5 minut. Domácí tým tlačí, zatímco hosté chtějí už jen přežít.

90

Do ideální pozice se dostal domácí Awwad a levačkou vypálil těsně vedle bližší tyče. Stadionem v Haifě to opět jen zahučelo.

90

Kamara kontroloval centr, který se sice točil směrem do brány, ale k tyči nezapadl. Nyní bude odkopávat od své svatyně.

89

Kamara byl včas venku z brány a zastavil průnikovou přihrávku na útočníka Hazizu.

88

Také Simakan pomohl svým spoluhráčům a vyvezl míč za půlku. Teď už se ale musí rychle vracet.

86

Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ludovic Ajorque, přichází Ibrahima Sissoko.

86

Da Costa ušetřil pár vteřin a dostal míč na polovinu soupeře. Hosté za chvíli budou ještě střídat.

85

Domácí obléhají území okolo brány a přihrávají si ze strany na stranu. Centry ale zatím do vápna nepřicházejí.

84

Maccabi se dostává do závěrečného tlaku. Štrasburk už stojí na své polovině a čeká, co domácí vymyslí.

82

82. Haziza přestřelil

82

Haziza si naběhl na přesný centr z levé strany a dostal se k hlavičce. Míč poslal příliš do země a koníčkem bránu přestřelil. Kamara si mohl oddechnout, protože tohle byla jednoznačně gólová pozice.

80

Ajorque posunul míč na Da Costu, kterému se však ostatní spoluhráči nenabídli. Ke střele se Štrasburk sice nedostal, ale pošetřil cenné vteřiny.