po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1) Stav série: 2:3

05.03.2019, 15:00 • Arena Metallurg • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 4.1 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Michal Bulíř (MAT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:45 (17:35:03)
Dmitrij Kugryšev poslal hostující celek do vedení, pak vyrovnal domácí Matt Ellison. Utkání za stavu 1:1 šlo do prodloužení, které po chybě domácí obrany rozhodl ve prospěch hostů Vladimir Tkačov.

61:37

61:37 Vladimir TKAČOV - 1:2

61:37

Ufa právě vstřelila branku!
Hosté vedou v sérii 3:2 na zápasy. Rozhodl o tom povedený blafák, který přesnou střelou zakončil VLADIMIR TKAČOV. Asistence: Alexandr Kadějkin.

60:35

Grigorij Panin rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

60:10

Sledujeme hru pět na pět.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak uvidíme prodloužení, které rozhodně o vítězi pátého zápasu série.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

58:25

Alexej Semjonov bleskově hledal najetého spoluhráče, ten byl obsazený.

58:10

Michal Bulíř se pokoušel vybojovat, kotouč, což se mu nepodařilo.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Omsk se nyní snaží rozhodnout, cítí to i fanoušci, kteří hrají aktivně a snaží se vypracovat si co největší šance.

56:48

Pavel Dorofejev pálil z dobré pozice, jeho rána byla hodně nedůrazná.

56:11

Alexandr Kadějkin nedokázal přesněji vypálit, jeho projektil zastavila domácí obrana, který zafungovala dobře.

55:11

Anatolij Jelizarov bleskově dostal hru do útočného pásma, ale přihrávka byla nepřesná, píská se icing. Buly před brankou Ufy.

54:43

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:25

Maxim Matuškin od modré čáry zakončoval, jeho rána byla zblokvaná.

53:57

Jakov Rylov zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedokázal překonat obránce soupeře.

53:00

Salavat Julajev Ufa hraje nyní v útočném pásmu, ale jeden ze zakončujících hráčů trefil brankovou konstrukci.

52:11

Aktivně hrající Teemu Hartikainen se prokličkoval až před branku, ale prosadit se nedokázal.

51:22

Ufa hraje nyní aktivněji, snadno se dostala do útočného pásma a dokázala se usadit před brankou Magnitky.

50:37

Hosté rozehrávají od své branky, Philip Larsen hledal spoluhráče dlouhou přihrávkou, ta byla zblokovaná ve středním pásmu.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nyní nechce chybovat. Alexej Semjonov rozehrává od své branky.

48:55

Domácí celek se dostal do střelecké pozice, jeho rána byla nepřesná.

47:27

Teemu Hartikainen pálil od modré čáry, jeho ránu vyrazil domácí brankář, následnou dorážku zblokoval Jevgenij Timkin.

46:26

Philip Larsen po přihrávce spoluhráče dostal sice kotouč do branky, jenže opakované záběry ukázaly, že hráč puk do branky dostal úmyslně rukou.

46:02

Mnoho šancí ve třetí třetině k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ufa se nyní sice usadila v útočném pásmu.

45:00

Vjačeslav Soloduchin bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nepropracoval.

43:32

Linus Omark byl v souboji se soupeřem tvrdě atakován. Ivan Vereščagin se mu postavit do cesty.

42:17

Hraje se nyní ve středním pásmu.

41:16

V poklidném tempu pokračuje třetí třetina, aktivněji do ní vstoupila Ufa.

40:01

Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Dmitrij Kugryšev poslal ve druhé třetině hostující celek do vedení, za domácí rychle dokázal vyrovnat Matt Ellison. Po čtyřiceti minutách hry tak platí nerozhodný stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:52

38:32

Až nyní se hostující celek dokázal usadit v útočném pásmu, ke střele se Magnitogorsk nedostal.

37:26

Michal Bulíř zakončoval nepřesně, následně je hra přerušená. Jeho ránu tečoval mimo Stanislav Garejev.

37:00

Možnost přesilové hry a zisku vedení mají v závěru druhé třetiny domácí hokejisté.

36:52

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Arťom Sergejev – 2 min., podrážení).

36:13

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, mnoho šancí momentálně k vidění není.

34:45

Jsme tam, kde jsme byli, je vyrovnáno, a tak začínáme od začátku.

33:49

33:49 Matt ELLISON - 1:1

33:49

Metallurg právě vstřelil branku!
Poměrně rychle dokázal domácí celek vyrovnat. Puk měl za brankou MATT ELLISON. Přihrával před branku, ale jeden z obránců si nešťastně srazil kotouč do branky. Asistence: Viktor Antipin a Sergej Mozjakin.

33:14

Komerční přestávka.

32:30

Domácí celek se pokouší co nejrychleji vyrovnat.

31:39

31:39 Dmitrij KUGRYŠEV - 0:1

31:39

Přesilovka je využitá, čekání na gól končí. Teemu Hartikainen vypálil od modré, z jeho střely byla přihrávka na Omarka, který předložil kotouč volnému DMITRIJI KUGRYŠEVI, který i s trochou štěstí prostřelil brankáře domácích. Arťom Zagidulin puk neudržel. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.

31:05

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Alexej Běreglazov – 2 min., hákování).

30:45

Jakov Rylov pálil od modré čáry, Juha Metsola kryje jeho pránu. Bude se vhazovat před brankou Ufy.

30:07

Alexej Semjonov pálil od modré čáry hodně nepřesně.

29:45

Zbytečně se nepřerušuje, mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do pásma.

29:00

Arťom Zagidulin rychle dostal hru do útočného pásma. Archip Několenko vypálil. Jeho první střela se nepovedla, následně si poradila obrana.

28:21

Dmitrij Zajcev mohl zakončovat, ale ještě přihrával před sebe, kde už nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

28:00

Viktor Antipin rozehrává od své branky, dobře ale napsal hostující celek, který získal kotouč.

27:40

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

27:09

Denis Platonov zakončoval a jeho ránu kryje Juha Metsola. Komerční přestávka.

27:00

Sledujeme hodně opatrný zápas, ani jeden celek nechce chybovat.

26:20

Grigorij Panin se pokoušel dostat do útočného pásma, ale byl zastavený, a tak vracel kotouč do obrany.

25:03

Alexandr Burmistrov výborně uzavřel modrou čáru, takže jeho spoluhráči mohli kombinovat dál. Arťom Zagidulin byl připravený a dokázal si poradit.

23:26

Magnitogorsk hraje aktivně na útočné polovině, ale vypálit nedokázal. Hostující obrana dává velký pozor.

23:04

Stanislav Garejev rozehrává za svou brankou, čekal na dostřádání spoluhráčů.

22:30

Dmitrij Zajcev rozehrává od své branky, následně se dostal Archip Několenko do postavení mimo hru.

22:06

Magnitogorsk se usadil na útočné polovině, ale vypálit na branku se mu nepodařilo.

21:00

Zápas pokračuje v poklidném tempu, hry se domácí celek dostal do postavení mimo hru.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav, sledujeme nepříliš atraktivní hru pro diváky. Střelecky aktivnější jsou domácí, kteří v tomto směru vedou 10:7. Na gólovou šanci čekáme.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:35

19:17

Metallurg při šel o útočné pásmo, následně se Sergej Mozjakin dostal do postavení mimo hru.

18:37

Magnitogorsk se pokouší něco vymyslet na své útočné polovině, ovšem neuspěl.

18:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty hry v této třetině.

17:41

Jevgenij Timkin pálil bez přípravy, jeho ránu kryje Juha Metsola.

17:06

Maxim Matuškin přenechává kotouč spoluhráčům a po dlouhém střídání odchází z ledu. Jeho kolegové se sice dostali do útočného pásma, ale neudrželi se tam.

16:21

Vladimir Tkačov rozehrává od své branky, následně přišel v útočném pásmu o kotouč.

15:55

Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

13:32

Kotouč nyní ve středním pásmu vypadl z hrací plochy, bude se tam vhazovat. Oba celky střídají.

12:05

Jakov Rylov rychle rozehrává od své branky, Pavel Dorofejev zakončoval. Jeho ránu kryje Juha Metsola.

11:43

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se rychlý hokej, Roman Ljubimov dostal hru do útočného pásma.

10:58

10:11

Minuta hry je pryč, minuta zbývá, domácí Magnitka znovu vyhazuje přes všechny čáry.

09:52

Hostující celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma, domácí hrají velmi dobře v oslabení.

08:58

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., podrážení).

07:58

Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

07:23

Píská se zakázané uvolnění, buly před brankou Ufy.

07:10

Arťom Zagidulin měl nyní tři dobré zákroky proti střelám Ufy.

06:50

Teemu Hartikainen dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráč zakončoval, rána končí mimo.

06:11

Vhazovat se bude ve středním pásmu, komerční přestávka.

04:23

Fanoušci vytvářejí zápasu dobrou atmosféru, Viktor Antipin rozehrává od své branky. Pavel Dorofejev hledal před brankou spoluhráče, ten byl obsazený.

03:30

Domácí celek musí rozehrávat od své branky, Ivan Vereščagin vede akci svého celku, rychle se dostal do útočného pásma.

03:01

Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme.

02:46

Domácí celek se usadil v útočném pásmu. Jevgenij Timkin pálil z mezikruží, jeho projektil kryje Juha Metsola.

01:20

Sergej Mozjakin pálil z dobré pozice, jeho rána byla zastavená brankářem.

00:50

Alexandr Kadějkin byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Následně jeho spoluhráči o pásmo přišli.

00:26

V poklidném tempu zápas začal, nyní rozehrávají domácí od své branky.

00:01

Zápas začíná.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (Košečkin) – J. Birjukov, Běreglazov, Antipin, Vereščagin, Matuškin, Zajcev, Dronov, Rylov – Pakarinen, N. Kuljomin, Rasmussen – Bulíř, Mozjakin, Ellison – Ljubimov, Dorofejev, N. Shore – D. Platonov, Několenko, Timkin.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Rybin, Burmistrov – V. Žarkov, Kugryšev, Kadějkin – Skorikov, Soloduchin, M. Majorov – Chochrjakov.

Rozhodčí: Gašilov, Romasko – Bersenjov, Judin.
Hned první zápas se pořádně protáhl, úvodní duel rozhodl Nick Shore v čase 99:20, Magnitka tak vyhrála první mač 2:1. Druhý duel už takové drama nenabídl, navíc domácím nevyšla koncovka a prohráli 1:4. prosadit se dokázali až ve třetí třetině. Za stavu vyrovnaného se série stěhovala do Ufy.

První domácí duel vyšel Ufě výborně, první třetinu svého soka převálcovala 5:0, celkově se radovala z výhry 5:1 a druhé výhry v sérii. Zatím poslední duel dospěl také do prodloužení a znovu byl úspěšnější Magnitogorsk. Výhru 2:1 v čase 67:58 zajistil Matt Ellison.

Za stavu 2:2 se tedy hraje v Magnitogorsku důležité páté klání.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. Série mezi Metallurgem Magnitogorsk a Salavaten Julajev Ufou pokračuje na nerozhodného stavu 2:2 pátým zápasem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:2

Branky a nahrávky: 34. Ellison (Antipin, Mozjakin) – 32. Kugryšev (Omark, Hartikainen), 62. Tkačov (Kadějkin)

Rozhodčí: Gašilov, Romasko – Bersenjov, Judin

08:58 MET 2 Dronov, podrážení
31:05 MET 2 Běreglazov, hákování
31:39 UFA 0:1 Kugryšev (Omark, Hartikainen)
33:49 MET 1:1 Ellison (Antipin, Mozjakin)
36:52 UFA 2 Ar. Sergejev, podrážení