4:2

konec (2:1, 0:1, 2:0)

05.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 51. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.73 4.5 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední domácí zápas v základní části se podařilo energetikům ovládnout a po více jak měsíci si Energie připisuje plný počet bodů. Ve třetí třetině potvrdili Karlovarští své vítězství, když Gríger přidal ve 44. minutě gól na 3:1 a poté se prosadil Ondřej Beránek do prázdné brány.
Nejlepšími hráči zápasu jsou Tomáš Rolinek (PCE) a Tomáš Rachůnek (KVA).

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (20:06:09)

59:54

Sičák vyhazuje do bezpečí.

59:41

Kohout výborně napadá rozehrávky hostů.

59:15

Dynamo se ještě pokouší ohrozit branku energetiků.

58:56

58:56 Ondřej BERÁNEK - 4:2

58:56

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
ONDŘEJ BERÁNEK dojel kotouč a vymetl pavučiny, které vznikly v Kloučkově bráně. Signalizovaný trest se neukládá. Bez asistence.

58:28

Kohout se pokoušel dohnat kotouč, ale obrana Pardubic byla rychlejší.

58:13

Klouček na střídačce.

58:05

Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

58:03

Zakázané uvolnění Dynama.

57:59

Gríger se pokoušel trefit do prázdné brány. Puk ale o několik centimetrů minul pardubické brankoviště. Gríger si dojel pro puk za bránou a ještě nahrával na Rachůnka, tomu ale střela vůbec nesedla.

57:48

Klouček zůstává na střídačce, Pardubice se pokouší prosadit se šesti bruslaři.
Oddechový čas pro hosty.

57:24

Energii se daří vyhodit, ale Dynamo se znovu pokouší projít do útoku.

57:00

Hostům se podařilo dostat puk k Bednářově brance. Ovšem v útočné třetině Pardubice pouze bojovaly o kotouč, ke střele se nedostaly.

56:04

Po nabití od Beránka se ke střele dostal opět Michal Plutnar, ten do střely vložil tolik síly, že zlomil svou hokejku. Hosté se poté dostali do protiútoku.

55:50

Hosté hrají v plném počtu.

55:25

Další rána Michala Plutnara, do brány se puk ještě pokusil zavést Beránek, ale také marně.

4:2

Branky a nahrávky: 8. T. Mikúš (T. Rachůnek), 13. M. Rohan (Kohout, Sičák), 44. Gríger (O. Beránek, T. Rachůnek), 59. O. Beránek – 12. Hovorka (Rolinek, Mikuš), 40. Rolinek

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Balán (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Eklund, Holland, Mikuš, Nedbal, Budík, J. Zdráhal, Porseland – M. Kratochvíl, Ihnačák, P. Sýkora (A) – Rolinek (C), Marosz, Hovorka – Machala, Poulíček (A), L. Horký – Perret, Bubela, J. Kloz.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Pešek, Ganger