po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1) Stav série: 2:3

05.03.2019, 15:00 • Arena Metallurg • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 4.1 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Michal Bulíř (MAT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:45 (17:35:03)
Dmitrij Kugryšev poslal hostující celek do vedení, pak vyrovnal domácí Matt Ellison. Utkání za stavu 1:1 šlo do prodloužení, které po chybě domácí obrany rozhodl ve prospěch hostů Vladimir Tkačov.

61:37

61:37 Vladimir TKAČOV - 1:2

61:37

Ufa právě vstřelila branku!
Hosté vedou v sérii 3:2 na zápasy. Rozhodl o tom povedený blafák, který přesnou střelou zakončil VLADIMIR TKAČOV. Asistence: Alexandr Kadějkin.

60:35

Grigorij Panin rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

60:10

Sledujeme hru pět na pět.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak uvidíme prodloužení, které rozhodně o vítězi pátého zápasu série.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

58:25

Alexej Semjonov bleskově hledal najetého spoluhráče, ten byl obsazený.

58:10

Michal Bulíř se pokoušel vybojovat, kotouč, což se mu nepodařilo.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Omsk se nyní snaží rozhodnout, cítí to i fanoušci, kteří hrají aktivně a snaží se vypracovat si co největší šance.

56:48

Pavel Dorofejev pálil z dobré pozice, jeho rána byla hodně nedůrazná.

1:2

Branky a nahrávky: 34. Ellison (Antipin, Mozjakin) – 32. Kugryšev (Omark, Hartikainen), 62. Tkačov (Kadějkin)

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (Košečkin) – J. Birjukov, Běreglazov, Antipin, Vereščagin, Matuškin, Zajcev, Dronov, Rylov – Pakarinen, N. Kuljomin, Rasmussen – Bulíř, Mozjakin, Ellison – Ljubimov, Dorofejev, N. Shore – D. Platonov, Několenko, Timkin.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin, Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Rybin, Burmistrov – V. Žarkov, Kugryšev, Kadějkin – Skorikov, Soloduchin, M. Majorov – Chochrjakov.

Rozhodčí: Gašilov, Romasko – Bersenjov, Judin

08:58 MET 2 Dronov, podrážení
31:05 MET 2 Běreglazov, hákování
31:39 UFA 0:1 Kugryšev (Omark, Hartikainen)
33:49 MET 1:1 Ellison (Antipin, Mozjakin)
36:52 UFA 2 Ar. Sergejev, podrážení