po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0) Stav série: 4:2

07.03.2019, 15:00 • Ufa Arena • Osmifinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.2 3.9 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji klidný zbytek dne. (18:27:47)
Československá stopa v utkání
Michal Bulíř (MET) 1+0, 5 střel, čas na ledě 23:03.
Ufa postupuje do čtvrtfinále po napinávém zápasu plném obratů. Domácí šli v první třetině do vedení, ale hosté předvedli obrat a po druhém dějství vedli 2:1. Salavat se poté snažil o vyrovnaní, které nakonec přišlo minutu před koncem. V prodloužení už byla lepší Ufa, která tak zaslouženě postupuje dále. Pro Magnitogorsk letošní sezona končí.

71:54

71:54 Joonas KEMPPAINEN - 3:2

71:54

Ufa právě vstřelila branku!
Salavat Julajev Ufa postupuje do čtvrtfinále! Domácí předvedli opravdu skvělou kombinaci. JOONAS KEMPPAINEN si přihrál se Sergejev a po jeho přihrávce nazpět poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Arťom Sergejev a Teemu Hartikainen.

71:18

Magnitogorsk velmi aktivně útočí, ale Metsola zatím všechny pokusy kryje.

70:46

Ufu nyní zastavil signalizovaný ofsajd a hosté se tak mohou vydat dopředu.

70:08

Julajev se bez problémů ubránil a následně se vydal dopředu, kde ale střelu nevymyslel.

69:38

Domácí jsou zpět u puku, ale vzápětí ho ztrácejí a poustějí soupeře do útoku.

69:00

Ufa je nyní aktivnějším celkem a Metallurg se poslední dobou pouze brání. To zvládá velmi dobře a proto neinkasuje.

68:18

Salavat se na chvíli usadil v útoku a vymyslel několik zakončení. Košečkin celkem v klidu všechny střely vyrazil.

67:42

Domácí se dostávali do úniku, ale hosté na poslední chvíli dokázali zasáhnout.

67:31

Hráč hostů podnikl sólovou akci, kterou zakončil nebezpečnou střelou. Tu Metsola celkem bez problémů kryje.

67:05

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Viktor Antipin – 2 min., hákování).

66:54

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., faul loktem).

66:33

Hosté vyhrávají vhazování a budou se moct vydat do útoku.

66:30

Po tvrdém nárazu na mantinel jeden z domácích hráčů zůstává ležet na ledové ploše a musí být ošetřován.

65:38

Domácí dobře napadali, díky čemuž se okamžitě vrátili do útoku, kde musel zasahovat Košečkin.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Hartikainen (Kemppainen, Omark), 60. Hartikainen (Burmistrov, Omark), 72. Kemppainen (Ar. Sergejev, Hartikainen) – 37. Bulíř (N. Shore, Mozjakin), 40. N. Shore (Dronov, Ljubimov)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, A. Semjonov, S. Garejev, Jelizarov – Kemppainen, Omark (A), Hartikainen – Rybin, Tkačov, Burmistrov – Kugryšev, V. Žarkov (A), Kadějkin – M. Majorov, Soloduchin, Chochrjakov – Skorikov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Vereščagin, Rylov (A), Běreglazov, J. Birjukov, Matuškin, Dronov – Mozjakin, N. Kuljomin, Ellison – Dorofejev, Rasmussen, Pakarinen (C) – D. Platonov, N. Shore, Bulíř (A) – Jazkov, Několenko, Timkin – Ljubimov.

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Ivanov, Střelcov