Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

05.03.2019, 17:30 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 51. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.3 6.8 7.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (19:51:55)
Oceláři tak v průběžné tabulce přeskočili Liberec a dostali se na první místo, Bílí Tygři ale stále dohrávají svůj duel s Vítkovicemi, aktuální skóre ve třetí třetině je vyrovnané 1:1.
Nejlepší hráči zápasu

Tomáš Marcinko (2+0) – Vladimír Růžička (1+0).
Utkání končí, ze zasloužené výhry se radují domácí Oceláři Třinec, kteří tak zůstávají ve hře o Prezidentský pohár! Definitivní podobu skóre v poslední dvacetiminutovce dal Ethan Werek.

59:38

59:38 Ethan WEREK - 4:1

59:38

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využili chyby hostí ve středním pásmu a po přečíslení tří proti jednomu se počtvrté prosadili! Akci táhl Jiří Polanský, jeho zamýšlený pas na Martina Gernáta ale hosté zastavili. Kotouč však zůstal v brankovišti, odkud jej do prázdné branky doklepl ETHAN WEREK! Asistence: Jiří Polanský.

59:20

Růžička poslal kotouč do útočné třetiny tak, aby z toho nebyl icing. To se ale nepovedlo hostím, hra se tak stěhuje k Petersově brance a gólman Chomutova jde zpět do brány.

58:57

Vysoký lob Chomutova končí u Hrubce, vhazovat se bude po levé ruce třineckého brankáře.

58:38

Dravecký se dostal do útočného pásma, třinecký útočník ale místo střely ještě hledal Marcinka, díky čemuž se hosté dostali k puku.

58:15

Marcinko v rohu kluziště vybojoval puk pro Hrňu, ten jej lehkým obloučkem poslal do středního pásma.

57:53

Justin Peters je na střídačce, Chomutov to zkouší se šesti bruslaři v poli!

57:53

Bohumil Jank po pravé straně zavezl puk do útočné třetiny, jeho střelu ale domácí přizvedli do ochranné sítě.

57:22

Chomutovští se dostali do chvilkového tlaku, kdy kotouč létal kolem tyček Hrubcovy branky, třinecký brankář ale nakonec nemusel zasahovat.

56:48

Nepřesná rozehrávka Musila z vlastního pásma končí na zakázaném uvolnění.

56:16

Novotný u modré čáry poslal kotouč Werekovi, ten ale z levé strany trefil jen připraveného Peterse. Domácí nicméně stále mají puk ve své moci.

55:37

Chomutov je kompletní. Oceláři jsou v útočném pásmu, Chmielewski ani Dravecký ale Peterse ohrozit nedokázali.

55:07

Chmielewski spěchal za dlouhou přihrávkou z vlastního pásma, kotouč ale byl příliš rychlý a skončil na zakázaném uvolnění.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Marcinko (Martin Růžička, Hrňa), 25. Marcinko, 35. Werek (Galvinš, Polanský), 60. Werek (Polanský) – 36. V. Růžička (J. Stránský)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, M. Adámek, Matyáš – Svačina, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Dravecký (A), Marcinko (C), Hrňa – Werek, Polanský, Novotný – Chmielewski, O. Kovařčík, Cienciala – Raška II.

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Flemming, Trefný, Knot, Dietz, Blaha, Valach – Tomica (C), V. Růžička (A), T. Svoboda – Sklenář, Raška I, J. Havel – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Koblasa, Klhůfek, Gut.

Rozhodčí: Kubičík, Pavlovič – Bryška, Lučan

Diváci: 4 487

04:19 CHM 2 Trefný, hákování
05:38 TRI 1:0 Marcinko (Martin Růžička, Hrňa)
06:36 CHM 2 Vantuch, držení