7:5
konec (2:2, 4:1, 1:2)
20.10.2018, 17:00 • Zimní stadion Vyškov
TJ Sokol Březina – SKMB Boskovice z.s.
7:5
konec (2:2, 4:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 5. Dupljaku (Kozel, Kousalík), 20. Boček Jan, 23. Nevřela (Boček Miroslav), 25. Buhaj (Sedláček), 33. Vlček (Sedláček, Buhaj), 38. Boček Jan (Cívka), 54. Kozel (Dupljaku) – 14. Benýšek (Šmíd, Šebek), 18. Bednář (Maksa, Šebek), 28. Šmíd (Šebek), 47. Brabec (Šebek, Hnilička), 58. Maksa
Karty:
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Březina:
Jakubčík (Hynšt) – Sedláček (A), Cívka, Vlček, Štěrba, Boček M., Foral – Buhaj, Boček J. (A), Hroudný, Kozel (C), Kousalík, Dupljaku, Konečný, Nevřela, Drahovzal, Malíř
Náhradníci:
Trenér:
SKMB Boskovice z.s.:
Chvátal, od 33. Zrza – Honzek, Maksa, Surý (A), Fabiánek, Brabec, Štancl – Benýšek, Václavík, Skácel (A), Šebek, Hnilička, Šmíd, Karný, Bednář (C), Pelikán
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Netopil – Chramosta, Kučera
Diváci: 210
1. třetina | ||||
4:05 | BZN | 1:0 | Dupljaku (Kozel, Kousalík) | |
13:37 | BSK | 1:1 | Benýšek (Šmíd, Šebek) | |
17:34 | BSK | 1:2 | Bednář (Maksa, Šebek) | |
19:09 | BZN | 2:2 | Boček Jan | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:02 | BZN | 3:2 | Nevřela (Boček Miroslav) | |
24:51 | BZN | 4:2 | Buhaj (Sedláček) | |
27:53 | BSK | 4:3 | Šmíd (Šebek) | |
32:11 | BZN | 5:3 | Vlček (Sedláček, Buhaj) | |
32:11 | ||||
37:06 | BZN | 6:3 | Boček Jan (Cívka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:00 | BSK | 6:4 | Brabec (Šebek, Hnilička) | |
53:40 | BZN | 7:4 | Kozel (Dupljaku) | |
57:53 | BSK | 7:5 | Maksa | |
Konec |
Mountfield HK – Liberec 12:00 5:6
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 4:1
Slavia – Kladno • po s.n. (1:0) 12:30 4:3
Chomutov – K. Vary 12:30 1:2
Vítkovice – Třinec • po prodl. 13:00 2:3
Havlíčkův Brod – Pardubice 13:30 3:7
Plzeň – HC Litvínov 13:30 8:1
Havířov – Zlín 14:00 5:1
Sparta – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Přerov – Vsetín 16:00 4:2
Olomouc – Salzburg 19:00 4:1
Olomouc – Vítkovice 11:30 1:8
Vsetín – Zlín 12:00 2:3
PZ Kladno – HC Litvínov 12:00 0:10
Tábor – Mountfield HK 12:15 2:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
K. Vary – Kladno 13:00 0:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 13:30 4:5
Žďár n/S – Mladá Boleslav 14:00 0:7
Technika Brno – Havířov 15:00 3:5
Slavia – Sparta • po prodl. 15:30 1:2
Pardubice – Liberec 16:00 2:7
Třemošná – Chomutov • po s.n. (1:0) 16:30 4:3
Kobra – Plzeň 17:00 0:11
57:53
Autorem branky je Maksa.
53:40
Autorem branky je Kozel.
47:00
Autorem branky je Brabec.
40:01
40:00
37:06
Autorem branky je BOČEK JAN.
32:11
32:11
Autorem branky je VLČEK.
27:53
Autorem branky je Šmíd.
24:51
Autorem branky je Buhaj.
22:02
Autorem branky je NEVŘELA.
20:01
20:00
19:09
Autorem branky je BOČEK JAN.
17:34
Autorem branky je Bednář.
13:37
Autorem branky je BENÝŠEK.
4:05
Autorem branky je DUPLJAKU.