20.10.2018, 17:30 • KHNP Aréna • 16. kolo • Jan Míšek

Tipsport: 1.42 5.5 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:18

60:18 Luboš HORKÝ - 4:3

60:18

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A máme zde rychlou branku, o kterou se zasloužil Luboš HORKÝ, který střílel z pravé strany a trefil pravý horní růžek. Asistence: Vodný.

60:01

Třetí třetina byla ve stejném znění jako obě předchozí. Padly nám dva góly, z nich každý na jedné straně. Nejprve se v čase 46:10 trefil od modré čáry krásně Látal, který posunul do vedení Ústí nad Labem na 3:2. Srovnání stavu nám ale přinesl čas 48:20, kdy se z prostoru před Stezkou přesně trefil Kusko a srovnal tak stav utkání na 3:3. Ani po třetí třetině nemáme známého vítěze. Co nám přinese prodloužení? Na to se jdeme podívat právě teď.

60:00

59:26

Vhazování před Dostálem si berou domácí, Brož rozjíždí útok s Nedvídkem, ten kombinuje na modré čáře s Horkým, který pálí. Jeho střela končí ve výstroji Stezky.

59:06

Horký jel se svým spoluhráčem přímo na Stezku v přečíslení 2 na 1, Horký nahrál kotouč svému spoluhráči před Dostálem, kde ho ale nedokázal do prázdné brány tečovat. Nyní měli hosté štěstí.

58:40

Raška se dostává do samostatného průjezdu na Stezku, pokouší se o bekendovou střelu z levé strany, Stezka je ale pozorný a likviduje jeho pokus lapačkou s betonem.

58:11

57:30

Látal kombinuje na modré čáře s Melkou, tomu nyní sjel kotouč z hole a domácí se osvobozují vyhozením puku.

57:00

Vhazování ve středním pásmu, hosté jsou úspěšnější a Stezka rozehrává kotouč za svou bránou.

56:35

Vrdlovec nahazuje kotouč na Dostála z pravé strany, puk jde mimo bránu.

56:15

Hes rozehrává útočnou akci zpoza své brány, tato akce ale končí vyhozením na zakázané uvolnění ve středním pásmu.

56:11

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Šimon Szathmáry – 2 min., držení).

55:35

Nedvídek se snaží získat kotouč v souboji s Chrpou, to se mu ale nedaří a hosté vyráží do útoku. Na Dostála jde jedna střela, kterou si ale dokázal pokrýt.

54:49

Střondala se dostal do krásné příležitosti, kdy stál před téměř prázdnou bránou, ale minul puk, který nedokázal dostat do branky hostů. Nyní měli hosté štěstí.

54:10

53:55

Nedvídek kombinuje s Brožem, nakonec střílí Kratochvíl, ale bez úspěchu.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Střondala (D. Mikyska, J. Čejka), 35. Paták (Střondala), 49. Kusko (Nedvídek, Szathmáry), 61. L. Horký (Vodný) – 9. P. Kousal (L. Volf), 34. P. Kousal (D. Merta), 47. Látal (Roubík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – R. Čermák, Bilčík, Szathmáry, D. Mikyska, Vl. Brož, V. Čejka, Furch – L. Horký, Raška, Vodný – P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, J. Čejka – Ferda, Střondala, Mlynář.

HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (Groh) – Hes, M. Jandus, Březák, Látal, Zukal, M. Zdvořáček – D. Merta, Vrdlovec, Chrpa – Melka, Roubík, Severa – T. Jandus, L. Volf, P. Kousal – Davídek, Čermák, Tůma.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Zídek, Komínek.