konec (3:0, 3:0, 0:0)

20.10.2018, 12:30 • Sibir Arena • Michal Raška

Tipsport: 2.2 3.9 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:34:25)
Je konec. Sibir dnes vyhrála jasně 6:0 a připisuje si důležité dva body. Už po devatenácti vteřinách poslal domácí do vedení Sajustov, který nic nevymýšlel a vypálil přesně do pravé šibenice. O minutu později vedla Sibir už 2:0, jelikož se trefil Tkačenko. A nakonec v poslední minutě první periody proměnil přesilovku druhým gólem Tkačenko. Ve 29. minutě pokračoval v kanonádě Demidov, který tak zvýšil vedení na 4:0. Ve 34. minutě poslal domácí do pětigólového vedení Romancev a ve 37. minutě propálil vše co se dalo Loginov. Ve třetí třetině jsme se už branky nedočkali.

59:25

Utkání se ve třetí třetině už pouze dohrává a tak nevidím nic zajímavého.

59:23

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ivan Drozdov – 2 min., vysoká hůl).

58:05

Domácí se provinili pouze zakázaným uvolněním.

56:35

Následně už je to domácí mužstvo, které drží kotouč v útočné třetině.

56:02

Závěr utkání se nám trochu kouskuje, když se nyní pokoušel ohrozit domácí svatyni Minsk.

55:35

Střela domácího hráče letěla na bránu, ale Karnauchov jí vyrazil.

54:49

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Chochlov – 2 min., podrážení).

54:36

Domácí hráč získal kotouč za bránou Dinama.

53:29

Michail Karnauchov si poradil s pokusem Jegora Dugina.

53:16

Pavel Tkačenko se z levé strany dostal až do zakončení, které ale skončilo jen v ochranné síti.

52:47

Dmitrij Znacharenko vypálil jen do míst, kde byl připraven Danny Taylor.

51:40

Po boji za bránou Dinama získali kotouč domácí.

50:46

Střela Jegora Dugina byla sražená do ochranné sítě a následuje buly v pásmu Minsku.

50:00

Je před námi posledních deset minut a skoro jistě posledních v tomto zápase, jelikož Sibir stále vede vysoce 6:0.

48:52

Domácí stále drží kotouč na svých holích a samozřejmě nikam nespěchají.

47:08

Nyní se hra už přerušila a fanoušci Sibiru jsou ve velmi dobrém rozmaru.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Sajustov, 2. Tkačenko (Pešechonov, J. Bodrov), 20. Tkačenko (K. Alexejev, Ignatovič), 29. Demidov (Šarov), 34. Romancev (A. Jakovlev), 37. Loginov (J. Peltola)

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Loginov (C), K. Alexejev (A), Morozov, Demidov, Naumov, Ignatovič, Piganovič – Sajustov, Dugin (A), Bertrand – Kazakov, V. Komarov, Michajlov – A. Jakovlev, Romancev, Šarov – Pešechonov, J. Bodrov, Tkačenko – J. Peltola.

HC Dinamo Minsk: Enroth (29. M. Karnauchov) – Gotovec, Wiercioch, D. Osipov, Chenkel, Chochlov, Znacharenko, Jevenko – Pulkkinen (A), Kazjonov, Q. Howden – A. Kosticyn, S. Kosticyn, Drozdov – An. Stěpanov, Kovyršin (C), Kitarov – Kogaljov, A. Volkov, Arťomov.

Rozhodčí: Gašilov, Odinš – Lazarev, Otmachov

00:19 SIB 1:0 Sajustov
01:42 SIB 2:0 Tkačenko (Pešechonov, J. Bodrov)
09:04 MIN 5+OK Jevenko, vysoká hůl+vysoká hůl
15:07 MIN 2 A. Volkov, nedovolené bránění
17:33 MIN 2 Pulkkinen, sekání